Přejít na výpis diskuzí

Emily Deschanel

OSOBNOST 4.7.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tamprencee

    vše nej nej emily

    vše nej nej nej hodně štěstí zdraví a lásky *14* má tě moc ráda si super .... *15* *15* *15*
  • ůplně miluju sběratelé kostí je to ten nejlepší seriál na světě a booth je zatraceně sexy jsem rada že ta šestá serie skončila tak jak zkončila, ale v životopise emily čtu že bude sedmá serie tak by mě zajímalo o čem to bude ( jestli teda bude)?
  • Je to skvelá herečka, aj celkovo vystupovanie... Mám ju rada, dúfam, že sa jej bude dariť. ): V kostiach bola aj tak najlepšia. :)
  • ak tM DATE NA NU ONTAKT BUDEM VELMY RADA *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • fact cooool

    Emily je fakt super HEEEREEECKAAAA uplne ji obdivuju divam se skoro na vsechny BONES "Sberatele kosti" a ma fakt trefnou prezdivku... nevite kdo ji vymyslel?? kdyztak napiste
  • sharkamellita

    happy-b-day

    všecko nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej k narozkám,emily *14* *3*
  • maky18

    KŮSTKA

    Miluju seriál Sběratelé kostí a v něm
    je jako doktorka Temperance Brennanová
    fakt skvělá... *14* *15* *3*
  • meredith12

    aa

    vsetko najlepsie moja emilinko luvim taaaaa *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *4* *14* *3*
  • Birthday

    Happy Birthday Emily:) I wish you everything good! *3*
    • Řekl bych, že tady je tak 0.001% šance, že si to přečte :D To máš větší šanci na Twitteru ;)
  • Teeeda, vždycky jsem se zajímala, jestli si David rozumí s Emily i mimo seriál. A když vidim ty fotky, musí se spolu hodně nasmát a myslim si že je to opravdové přátelství :) Možná že se to zdá jenom mě, co si myslíte vy? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit