Přejít na výpis diskuzí

Emma Drobná

OSOBNOST 27.11.2015 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaký důkaz?Už před dvěma roky si zahrála v klipu kapely Schinaski.To si opravdu pořád myslíte,že SS je fér.Bylo jasné už dopředu,že to vyhraje
  • Par don podle me ma bethany pravdu nevis co to znamena a y kdibi fandila treba pavolovi nic ti o toho není !!!!!!!!!!!!! nevis coto znamena proč to pises si divnej/divna nic proti ale emmu fakt vubec neznaš par don za skoky do řeče *5*
  • máte pravdu, také mi přijde hlas nic moc *10*
  • Jako zpěvačka opravdu nic moc.Je pěkná a nejstarší takže může reprezentovat SS,ale zpěvem určitě NE
    • Jitka môžem ti iba jedno povedať, dokáž ti niečo take ako ona;) A dobre spieva..
  • Sice si Emo vyhrála,ale podvodem.To nemůže tebe ani tvoje fanoušky těšit
    • Jakým podvodem. Ukaž důkaz potom ti budu věřit.
    • Důkaz?!
  • Luky1987
    Na Superstar som sa nepozeral vôbec lebo ma to nebaví, ale je to kočka Emma Drobná gratulujem, že vyhrala
    • tak k čemu ji gratuluješ?
  • ahoj Emmo blahopřeju ti Vihrala si Superstar si Dobrá Zpěvák já tě obdivuju ale Dalíbor Slepčík Byl pro Mě Lepší jinak si bezva
  • Blahopřeji k vítězství Superstar 2015
  • Já sem ráda, že to vyhrála. Fandila jsem jí od začátku.
  • hellraiser
    Já beru, že Emmu někdo třeba nemusí, ale takhle sprostě se do ní navážet, to je vrchol ubohosti a trapnosti...mám spoustu lidí, které fakt nemusím, ale nikdy bych o nich nepsal, že to jsou ku.vy apod. ...na druhou stranu, internet snese všechno a tím, že tyhle diskuse nejsou moderované, tak tím spíš...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit