Přejít na výpis diskuzí

Emma Drobná

OSOBNOST 27.11.2015 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Par don podle me ma bethany pravdu nevis co to znamena a y kdibi fandila treba pavolovi nic ti o toho není !!!!!!!!!!!!! nevis coto znamena proč to pises si divnej/divna nic proti ale emmu fakt vubec neznaš par don za skoky do řeče *5*
  • máte pravdu, také mi přijde hlas nic moc *10*
  • tak k čemu ji gratuluješ?
  • Jako zpěvačka opravdu nic moc.Je pěkná a nejstarší takže může reprezentovat SS,ale zpěvem určitě NE
  • Jakým podvodem. Ukaž důkaz potom ti budu věřit.
  • Důkaz?!
  • Sice si Emo vyhrála,ale podvodem.To nemůže tebe ani tvoje fanoušky těšit
  • Luky1987
    Na Superstar som sa nepozeral vôbec lebo ma to nebaví, ale je to kočka Emma Drobná gratulujem, že vyhrala
  • ahoj Emmo blahopřeju ti Vihrala si Superstar si Dobrá Zpěvák já tě obdivuju ale Dalíbor Slepčík Byl pro Mě Lepší jinak si bezva
  • Blahopřeji k vítězství Superstar 2015
  • ty by sis ho měla změnit
  • ty by sis ho měla změnit :D
  • Neměn si jméno, Elso *1*
  • Já sem ráda, že to vyhrála. Fandila jsem jí od začátku.
  • hellraiser
    Mně je jasný, že jsi fandila Daliborovi, ale holt se smiř s tím, že nevyhrál...pro něj je i to 4.místo super a když na sobě bude pracovat, tak se neztratí, tomu věř. *5*
  • hellraiser
    Já beru, že Emmu někdo třeba nemusí, ale takhle sprostě se do ní navážet, to je vrchol ubohosti a trapnosti...mám spoustu lidí, které fakt nemusím, ale nikdy bych o nich nepsal, že to jsou ku.vy apod. ...na druhou stranu, internet snese všechno a tím, že tyhle diskuse nejsou moderované, tak tím spíš...
  • No hlavně jestli víš ty co ty slova znamenají!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • JO dobre.Kazdy ma na tohle jiny nazor.Ale, ze ji takhle pomlouvas fakt nemusis!!!Emmu vubec neznas!!!!!!!!!!Tak co se do ni navazis!!!!!Jo a to je pravda, ze urcite nevis co ty slova co tady vyjadrujeme nevis co to znamena!!!Tak se nad sebou zamysli! *6*
  • Podle mě má Elsa pravdu,úlně s ní souhlasím!!!!!!!!!!!!!!!!
  • No a co mysli si co chceš :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit