Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Emma

    Je to nejhezčí holka na světě
  • Pošlete mi nahou fotku Emmy na email trzicky@seznam.cz dík
  • emma nahá

    Prosím tě pošli mi fotku nahé Emmy Watson
  • Je fakt dobrá!

    Líbí se mi v Harry Potterovi.
  • naha emma

    prosim poslete mi fotku nahe emmy watson na kubas777@seznam.cz.moc dekuju
  • Chtel byh aby jsi poslal na havalien@seznam.cz obrazek Emmy Watsonove nahou
  • Je to prostě nejlepší herečka z Harryho Pottera
  • emma je fakt dobrá herečka a umí si svou slávu užít...jen mám strach aby to nepřehnala!!ted jsem četla že začíná mít pomalu problémy s anorexii prosím jestli víte někdo něaké novinky o ní nebo máte něaké obrázky tak se mi prosím ozvěte a pošlete mi to.....nikola.ufounka@centrum.cz.........předem děkuji
  • Je super!

    Ahoj! Je super Ahoj!
  • Emms

    Emma je vážně cool.Hůavně doufám, že ve skutečnosti není nafoukaná,je to moje nej nejoblíbenější herečka.Prosím jestli o ní máte nějaké informace tak mi je napište na mail:Lussesitta@seznam.cz. Please!!A jestli ji máte taky někdo tak moc rád atak mi napište a já ráda o ní pokecám,dík.Jo ,a nevíte někdo jestli má nějakého kluka??Já četla že jo ale myslím, že to není pravda.Zavídím jí ,je fakt supr herečka a taky hezká!!Doufám, že ji ta sláva nezničí.
  • emmu mam fakt rada dobre vipada a je aj skvela herecka a neni pravda ze bez make-upu vypada hrozne vydela sem nekolik jejich fotek bez neho takze... jo mimochodem jak se rozplyvate nad tou fotkou s emmou ve spodnim pradle tak to neni ona jen tam ma pridelanou hlavu...
  • Starosti

    Jse mi sice 13 let.ALe Emma je vazne kocka.Je i herecky dobra.V soucasnosti slavna a bohata.Jenze za nejakou dobu se Emma muze zmenit v trosku a to nemyslim jako urazku,ale spise jako teorii.Protoze detske hvezdy vetsinou na skoncej kvuli drogam a to se muze stat i Emme....
  • Emma je opravdu krásnáááááááá holka , ale radil bych vam kdo jí TOUŽÍ vidět a kdo je do ní fakt blázen(a to jí viděl jen na plátně nebo na netu) , raději to nedělejte , neboť pak se z toho pose.... a budete skákat z nejbližšího mostu. Já jsem do ní taky blázen , ale JÁ vííííííím , že na ni nemám a vy ostatní nejspíš taky ne-e (BEZ URÁŽKY) . Jinak film Harry Potter zbožňuju a herci tam hrajou skvěle VŠICHNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • to je nejhorší stránka na který jsem byla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
  • NAHA EMMA

    LIDI NEBUDETE TO VĚŘIT ALE JA SEM NAŠEL EMMU NAHOU POKUT NEGDO CHCETE OBRAZEK TAK SI NAPIŠTE EMAL JA HO VAM ZAŠLU E LE JE TROŠKU MALE TE OBRAZEK ALE DE TAM VIDET EMMU JESLTI TO JE ONA TAK JA TOMU TEDA NEVĚŘIM FAK NE MUSITE SE UJISTIT OSTATNI
  • nevedel

    mate prafdu emma je moc pěkna holka proste je super nikdi sem nevedel že semne zalibi fakt taki bich se seznamil sni jeto monži sni zeznamit ale me bi to nestačilo ja bich sni musel žit ale neni to možni pokud chcete vedět o emně vic tak se podivejta na stranki http://emma.ticonderoga-cz.net/ jo a exluszivne pokut chce videt emu pradlu ta tadi mate sranku http:www.azkabanprisson.com/galerie/ amateta herci dejte si emmu amate ji tam spodnim predle posdravem*fler*
  • nechci vám kazit iluze ale Harry Potter 5 se v čechách natáčet nebude protože danielovi rodiče měli o syna strach a tak se natáčení tady konat nebude a budou natáčet někde jinde!!!
  • Emma

    Emma je fakt super herecka!!!!!!! :-)
  • Emma je super :-)
  • emma w

    Emma je moc dobrá,protože je jem o pár mesíců mladší a už něco dokázala!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit