Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to skvelá herečka a aj jedna z najkrajších a najmilších a som kedy videla.! Dúfam, že bude ďalej bojovať o rovnocennosť medzi mužmi a ženami!držím rsty!:)
  • mew-c4

    No..

    No jsem zaskočen - hlavně teda tím účesem, neb dle mého názoru byla mnohem hezčí, když měla ty vlasy delší. *3*
    Myslíte, že je to kvůli modní firmě, kde jim dělá modelku a nebo nějaké role ve filmu či seriálu a nebo se nechala ostřihat jen tak? *7*
    Jsem hodně překvapen- ještě si to radší ověřím jinde *1*
    Jinak Em byla, je a stále bude super holka. *3*
    • Re: No..

      bylo to kůli filmu ,,Muži co nenávidí ženy´´
    • Re: No..

      Bylo to kvůli filmu. Chtěla tu roli dostat a tak se ostřihala na krátko, aby působila více dospěleji.
    • sidonia

      Re: No..

      Podle všeho se nechala ostříhat jen kvůli sobě samé. Říkala, že ji chybí všechny ty experimenty, které si můžou dovolit ostatní dospívající a ona nikdy nemohla díky natáčení HP. Prý to pro ni byl velmi osvobozující pocit:)
      • jessw

        Re: Re: No..

        ja sem zae četla, že je to kuli filmu *7*
        • sidonia

          Re: Re: Re: No..

          No jo, ono se toho napíše... Já budu věřit tomu, co řekne Emma:) Nicméně každý si může vybrat sám, čemu bude věřit nebo ne...;)
  • Emma je dobrá!

    Já si myslím,že ti co na Emmu nadávají to dělají schválně.Já vám lidi radím aby jste si jich nevšímali.Z toho se pak tvoří zbytečné hádky.Ti co jí nemají rádi tak by bylo lepší kdyby sem nic nepsali.A ti co píšou o ní zprostá slova jsou s dovolenim blbci...Uznejte. *15*
    • bedroska

      Re: Emma je dobrá!

      souhlasím s tebou *1*
    • Emma je dobrá!

      Píše se abyste a jsou sprostá slova. Když neumíš základy českého pravopisu, tak se nikde neprojevuj.
  • jj

    Je nej
  • jessiep

    Happy Birthday!! :))

    Všechno nejlepší k narozkám Emm!!! :)))
  • A navíc...

    Přesně tak *3* *3* *3* (viz dule)
  • ...

    Jsem ráda, že jste se nad sebou trochu zamysleli a doufám, že to není jen chvilkové. Pište sem něco o Emmě, proto se tomu říká diskusní forum Emmy Watson, ale samozřejmě ne nějaké sprosté příspěvky.
  • ..

    prosim poslete mi fotku nahe emmy watson na tyir@centrum.cz prosím
    • Re: ..

      Jééééžišmarja josefe
      že se ti ty fotomontáže tak líbijů franto. *9* *13* *9*
  • Emma je skvelá *3*
  • Alcopone

    Ste nejivní Emma je kus to jo, ale je mi svás špatně slintáte po ní jakoby byla v Praze a ne v Oxfordu. Chápete že ji nikdy neuvidíte ani sní nebudete chodi pro nás Čechy je to nedosažitelný cíl.Ale jak sem řek Emma se mi líbí,a jsem fanda HP stejnak ty fotky je všechno fotomon..!!" PUBERŤáci"!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší