Přejít na výpis diskuzí

Eva Josefíková

OSOBNOST 3.5.2009 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jennie
    myslím, že dost dobře začla s kariérou, samé hlavní role v dobrejch filmech, to by si přála asi každá začínající herečka a i herci...Vejšku jsem viděla, ta je super, pak se mi líbilo Probudím se včera a chci ji vídat dál...s Mádlem jim to sluší *15*
  • noa čo ked je mladá je to aj tak osobnost napríklad ja ju mám rada ako herečku
  • Je jí 24 let a už mluvíte o osobnosti. Jaká pak tahleta mladá holka může být osobnost? Vždyť je to ještě takovej "capouch". Nelezte těm mladým tak do zadku, je to nedůstojné a jen je to kazí. Sebevědomí mají takhle ažaž.
    Skromnost a pokora by u této herečky byla na místě a odpovídala jejímu věku!
    • Mylím že osobnosť sa neurčuje podľa veku ale podľa toho čo dokázala...
  • super dvojka s jirkou madlem ale furt sem si jí pletla s eliškou křenkovou *2*
  • nádherná ešte krajšia ako selena gomez alebo vanessa marano akože som ju este nevidel
    • Je taková naše Selena Gomez *4*
  • Viděl jsem Vejšku a je to skvělej film! Jelikoš jsem taky writer, tak mě graffiti berou a tenhle film je super, Eva je skvělá a protože má dneska narozky tak Vše nej, i když to asi nečte
  • Ahoj Evičko, přeji ti krásné narozeniny. Hrozně se těším až uvidím film Vejška *3*
  • Jako herečku jí mám moc ráda. Film Probudím se včera byl úžasný a těším se na film Fair Play. Jinak s Jiříkem Mádlem jim to moooc sluší. Všechno nej Evo. :)
  • Eva je skvělá herečka aby jste věděli. A všechno nejlepší k narozeninám Evi
    • My to víme ;)
  • nejsi skvela herecka si pitoma a blba herecka nebo jasem videl same tvoje filmi a nebavilomneto t filmi s pitoma dej si ine filmi a pohdky slšiš *16* *16* *16*
    • Jsi viděl hov*o *15*
    • Ty jsi ale hodně blbá! Co taj meleš za pič*viny? Myslíš, že to čte? No twl!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit