Přejít na výpis diskuzí

Eva Longoria

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • danik48

    eva

    hraje ještě ve zvláštníškole *4*
  • eva

    Hrála taky v Jen přes její mrtvolu - Katy
  • 22kristyl

    :)

    Eva hraje nejlííp Gabii =O))) mám jí ze Zoufalek s Carlosem nejradši!! supéér jen tak dál *4* *4* *4*
  • Nejhezčí

    lízal bych její nožicky *14*
  • smiley13

    Evička

    Je fakt super mě se moc líbil ten film s ní JEN PŘES JEJÍ MRTVOLU. Ten byl fakt suprovej. *4* *4* *14* *3*
    • Re: Evička

      souhlas!!
      Hraje tam bombově!!! *3*
    • Re: Evička

      cauky me se libi jeji role v zoufalych manzelkach tam hraje hroznou potvoru ale s tim jejim carlosem je to fakt prča *3* *1* *4* *15*
  • misa5

    Misa

    ..Eva byla a je muj vzor...akorat ti co ju tady pomlouvaji jsou ubozacky ktery si hraji na hvezdy ale to jenom maskujou svoje nedostatky a taky ze zoufalstvi sem pisou takovy kecy!!!!eva je mila a slava ji rozhodne do hlavy nenalezla! *1*...a to je dobre....
    • Re: Misa

      jj máš uplnou pravdu já mám evu ráda ale víc mám ráda vanessu hudgens, nicole scherzinger a hned po nich je eva *14* *14* a po evě je rihanna *14* *14* sou to moe zalatíííškaaaa *14* *14* *14* *14* miluju vás mooooc *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • millillka

    *yes*

    MILUJU JÍ......... *14* *14* *14* JE NEJ!!!!!!!!!!!! *14*
    • Re: *yes*

      jj souhlas
  • miley.the.best

    Dokonalost!

    Ona je prostě dokonalá a Zoufalé manželky je fakt super seriál *4*
    • nelmo

      Re: Dokonalost!

      jj spuhlasim s tebou
  • Eva

    Eva je proste luxusni herecka ale kdyby zpivala mno to nwm jak by to vypadalo:) *3* *3* *14* *14* *14* *4*
  • dokonalost

    Eva je naprosto krásná a dokonalá!!! *14*
    • didlousek

      Re: dokonalost

      Já mám Ewičku ráda a miluju zoufalé manželky ( nechci ji pomlouvat ani být proti ní ... )ae věř mi že tu dokonalost dělá make-up... *14* taky bych chtěla tak hezky vypadat ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit