Přejít na výpis diskuzí

Eva Longoria

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukněte

    www.evalangoria.estranky.cz

    *4*
  • www.evalangoria.estranky.cz

    www.evalangoria.estranky.cz
  • Eva má zuby jak...

    Eva Longoria má velký zuby *1* jak kůň!
    • Re: Eva má zuby jak...

      hele holka nadavat eve za to jaky ma zuby to jako ne *13* Eva je fajne zenska pekna usmevava s luxusnima tvarama *3* Co víc si přát *7*
  • nezavidte jí

    heledte eva je jedna z nejhezčích modelek a žen na týhle planete a leckdo by ji mohl zavidet jak je pekna, její úsměv k nezaplacení bral bych ji vsema dvanácti *14*
  • eva

    asik nejkrásnější modelka...
  • Super proste

    Eva Longoria je fakt super!!!!♥ Je nejen super herečka,ale je i hezká *3*
  • Není hvězda jako hvězda

    Eva není škaredá je hezká i když je strašně malá ale na opravdové hvězdy brunety jako byla Gina Lollobrigida nebo naše nejkrásnější herečka Lída Baarová tak těm Eva sahá tak možná po kolena podívejte se tady v osobnostech na tyto dvě herečky a sami uznáte že mám pravdu *4*
  • Zoufalá?to ne!!

    Tak takovou mít manželku co? *3*
  • Chybí vám?

    Ahojky. Chtěla jsem se vás zeptat, jestli vám nebude Eva Longoria chybět? Teď když zítra bude poslední díl druhé série zoufalých manželek, a třetí série není na programu. *9* *9* Mi teda určitě, a celý seriál Zoufalé manželky.
  • eva

    Nevíte někdo jak je vysoká *7*
    • Re: eva je zmavá mexicano woman

      No,Eva má velké zuby a velký konský úsmev na to,jak je malinká.Je dost tmavá,víc než cigánky,koukám,jak se vám líbí.Hm,já jsem cigánka a kdybych byla nějaká Sandra Redaiová s tváří Longoríové a hrála v českém seriálu,,Ulice nebo ,,Ordinace v růžové zahradě,tak se Čechům nelíbím ani mák.
      Eva není ošklivá,ale nevkusná,malá a zubatá,ale jo,uměla se prosadit v Hollywoodu a chodí po red carpet *5* .
      • Re: Re: eva je zmavá mexicano woman

        Ty jsi asi dost zakomplexovaná. *7*
      • Re: Re: eva je zmavá mexicano woman

        Moment... Ty snad posuzuješ lidi jenom podle vzhledu ? Ehm, neni to povrchní ?... Kdyžtak se koukni na to, co dokázala. Hrát v takhle oblíbeném seriálů jednu z hlavních rolí, to opravdu lehké nebude. A když už se ti Eva nelíbí vzhledem tak vyzařováním musí. Vypadá strašně sympaticky a mile což někdy stačí k roli v seriálu, ale ke kariéře modelky určitě ne a tu Eva také dělá. Takže si strč svoje názory do pr.... páč je na světě moc lidí, kteří tomu rozumí o mnohem více než - li ty a oni Evu berou jako krásnou dívku... A tak to je *3* Smiř se s tim!
        • Re: Re: Re: eva je zmavá mexicano woman

          Souhlasím s tebou!!!!!!!!!!! :-))
    • Re: Eva měří..

      Eva je mrnavá 157 cm.Podle oficiální databáze herců na www.imdb.com,ale četla jsem v českém tisku 147 cm..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit