Přejít na výpis diskuzí

Eva Longoria

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Eva Longoria

    je nádherná,naprosto nejhezčí ženská na světě *14*
  • Re: Re: Eva Longoria

    Psalo to v životopise. *4*
  • Re: Eva Longoria

    jak můžeš vědět že byla považována za nejošklivější kvůli tomu že nebyla blondýna??? *1*
  • Eva Longoria

    Čauký *3* ! Eva je perfektní *14* ! Moc se mi líbí ty filmy Desperate housewives nebo The sentinel *14* ! Chudinka je v rodině s pitomíma, namyšlenýma, hnusnýma blondýnama *9* ! To, že je v rodině jako brunetka nejošklivější není pravda *13* ! Blond je nejhnusnější barva vlasů *9* ! Podle američanů je to hezká barva vlasů *13* ! Ale to není důležité *5* ! Hlavní je to, že to je brunetka neboli rozumná ženská narozdíl od blondýnek *3* ! Vaše Sandy! *1*
  • Bombastická baba

    Je to nejenom neskutečná baba,ale i ta role je super-jak dělala modelku v to m krámě s postelema.... *5*
  • Evuš

    Evča je moc krásná ,ale na některých fotkách tady (když měla ještě delší vlasy),mi připadá o hooodně stááář.*13*Ale jinak je wopravdu mooooc pěkná !!! A v Zoufalých manželkách je úplně super !!! *8* *14* *5*
  • Zase jen rozmnožím tohle platonické mlaskání. Eva je neskutečná baba, snad úplně nejlepší. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Eva je úžasná a jestli jste neviděli film Strážce,stojí za to je v něm úplně jiná než v Zoufalích manželkách(ale i tam je mocinky moc dobrá!!!!!!!!!!) *4*
  • !!!EVA!!!

    Eva je nádherná *1* ... a hrozně moc se mi líbí v seriálu zoufalé manželky *4* *4* *4*
  • Eva Longoria je moc super herečka!!!Je moc pěkná a v serialu Zoufalé manželky ji to moc sluší!!Na serial se dívam jenom knuli ní!!Je super!!! *14* *14* *15*
  • je nádherná *3*
  • To je *14*
  • *4* Nádherná *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit