Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • minka

    ...

    Nebudu urážet tu...ehm..."zpěvačku" ale ať je tak laskavá a neprohlašuje o sobě, že její hudba je metal! To je urážkou metalu. Pro mě, za mě, ať si zpívá ten svůj, řekla bych popík, ale ať netvrdí, jak je drsná metalistka. Ať si poslechne třeba TSJUDER nebo DIMMU BORGIR a pak to srovná s tím svým...Možná pak pozná, že opravdu není metalistkou. *16*
    • mattie

      Re: ...

      Ewa nikdy nikde nepovedala o sebe a o svojej hudbe že je to metal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Akura t hrala v polskom seriali(metalistku) a a tak vznikol clanok-Ewa_Farna je metalistka:D *7* *4* *4* *4*
      • minka

        Re: Re: ...

        Aha... Tak to byla v tom pořadu asi nějaká jiná Ewa Farna *1*
  • Ewička

    Hele, řikejte si o Ewě co chcete ale já mám svůj názor.A ten zní:EWa je skvělá zpěvačka, neni nafoukaná a je prostě boží!!! Mam jí moc ráda.
    • Moc děkuji.. Pa zdraví ewa farna
  • Tak to,co předvádí v SuperStar je moc.Ze začátku její kariéry jsem ji měla moc ráda,líbily se mi její písničky a koncert byl taky fajn.Ale teď už fanynka nejsem a nikdy nebudu.Umí jenom ponižovat a urážet.Zajímalo by mně,jak by na ponižování od ostatních reagovala ona (třeba že by se na koncertě všichni otočili zády).To by asi nebylo příjemné,že???
  • Umiš to taky

    Jsem tvůj fanda *14*
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Ewa je výborná ale Eros je extratřída!!!Možno někdy čas ukáže.
  • Hvězda

    Ewa je super. Už je to i modelka. Fotila pro značku Baťa. Nádherně zpívá, je často v televizi. Titulní píseň Ošklivka Katka. Píše si texty. V Polsku je populární. Converse jí bestově sluší. Krásně se obléká. Ewa je super, je skromná a nestoupla jí sláva do hlavy, jak většině ostatních. Doufám (vy závistiví odpůrci Ewičky), že mi dáte 5, alespoň budu mít maximální počet bodů. *1* Záviďte si dál. Jste mi ukradení.
    • Re: Hvězda

      je taková miloučká,hezoučká a krásně zpívá
      • Re: Re: Hvězda

        snad špatně vidíš a slyšíš né
        • Re: Re: Re: Hvězda

          ses snad znalec hudby? lucka bila je tak drz klapku
  • cože???

    Nevim,jak to vnímáte vy,ale taky vám příjde,že má Eva fanynky v rozmezí 9-11let a potom od 50ti nahoru *5* *5* *5* hele Evo,sekni s tim...jen se ztrapňuješ...
    • Re: cože???

      Znám lidi..a znám jich dost.. a nezáleží na věku..ale na tom.. co ten člověk.. k dané osobě cítí...Jestli cítí nenávist a odpor..tak proč..osobu kterou nezná napadá,uráží a znechucuje jí život? Je to jen člověk kterej se narodil jako každý znás. Má snad pravo žít svůj život dál..! nebo ne? *7*
    • Re: cože???

      TAKY SOUHLAS!!!
    • Re: cože???

      SOUHLAS!!!
  • ellain

    Děcko

    Můůj názor je asi taková že ji maj rádi jen malí děcka protože je mladá!!! jo a vy co tady píšete že alespon něčeho dosáhla, ale víte kolik je takovej lidí kteří uměj zpívat jako ona ale nedostanou šanci!!!! a prej že je rockerka to jakej má hlac nemá s rockem vůbec nic společnýho!!!! Nemám ji ráda a ani nebudu """"" *9*
  • No nvm no

    já nvm prostě jako zpívá slišně což o to,ale ty texty dyt zpívá o ničem copak muže ve 13vědět co je mít někoho rád a všechno dyt zpívá popík,ale hraje si na drsnačku nosí černý hadry tenisky koskovanou kšiltovku,ale myslíte že ví že existuje ska?nemá ani páru o tom co je život stojí za ní mrtě lidí a ona akorát přijde na podíum a odzpívá ty písničky o věcěch který nezná já nvm no...sere mě,sice zpívá hezky řiká že ji neleze sláva do hlavy,ale vůbec .... *7*
    • Re: No nvm no

      Ewa má 14.
  • 1

    Nenadávejte na ni,když se vám tak nelíbí tak sem nelezte,mě se zalíbila až jsem se do ni zamiloval. *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit