Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj evo neposlouchej ty idioty stejně zpívaš hezky *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *5* *5* *5* stejně tě mame radi *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *5*ahoj janička terka *14* *14* *5* *5* *5* *4* *4*
  • Podle mne . . .

    Podle mne vypadá ve videoklipu Oto ja dost tlustě. Možná, že má kvůli tomu lepší hlas než kdyby byla štíhlá, ale stejně hodně zpěvaček je štíhlých a zpívá líp jak ona.
    • Re: Podle mne . . .

      v tom klipu vypadá úplně fantasticky *14* *14* *3*
    • castelymy

      Re: Podle mne . . .

      vies lenze ona prichadza do veku puberty ked sak jej telo zaobluje!!!a uz minule povedala ze niektorym dievcatam je vzorom a radsej bude tucna ako keby mala byt vychrtla ako modelka!!
      • Re: Re: Podle mne . . .

        Hodně holek co znám co jsou v pubertě maj normální štíhlou postavu. Nejsou takhle tlustý jako ona. A přitom to taky nejsou vychrtliny.
        • castelymy

          Re: Re: Re: Podle mne . . .

          no a co?...mas s tym nejakym problem ze nie je stihla? ved je to jej vec ci vazi 40 alebo 80! teda to nema ani trosku trapit! *16*
          • Re: Re: Re: Re: Podle mne . . .

            40 nebo 80... v jejím případě spíš 80 kg. *1*
            • castelymy

              Re: Re: Re: Re: Re: Podle mne . . .

              no to urcite....myslim si ze moze mat tak 50...by som chcela vediet ako vyzeras ty
          • castelymy

            Re: Re: Re: Re: Podle mne . . .

            srry...nie teda ale teba to nema ani trosku trapit
  • blankaewafarna

    eWULKA

    EWULKA JE NEJÍÍÍÍÍKI *14*
  • Narozeniny

    Přeji ti hodně štěstí,zdravý a aby ti šla dál kariéra
  • ..

    pro Bridgit : a jakou ma jinou skupinu kdyt vzdycky zpivala s touhle tak proc ji meni nebo co to tady rikas ? *4*
    • wendy92

      Re: ..

      No Ewa tedka prostě a normálně má novou skupinu, je to napsané všude co se týká Ewy, takže ona s touto skupinou de Rocks už nezpívá. Má protstě jinou. Ta její bývalá chce dělat sólovou dráhu..kdyžtak třeba mrkni třeba na Ewiný stránky..ta její nemá žádný jméno je prostě skupina Ewy Farné.
      • wendy92

        Re: Re: ..

        a jako jen tak mimochodem je to napsané i tady v novinkách..
  • Prodam levne obrazky, plakaty a clanky Ewci. Mate-li nekdo zajem napiste na i.love.green.day@seznam.cz
  • castelymy

    tina

    tak a dost! naco sem chodite ty co ju nemate radi? ked ju tu stale vyhladavate tak to nieco znamena! ani ja nechodim miley cyrus a nepisem tam co si o nej myslim aj ked ju najviac neznasam! ewa vam nic neurobila! a vlastne ju vobec nepoznate? ako mozte povedat ze je namyslena? ona je uplne v pohode na nic sa nehra je sama sebou. a ze nevie spievat...tak ten bronzovy slavik nic neznamena? ak by nevedela spievat tak by toho slavika urcite neziskala a nikto by jej nedal zmluvu na album, nemyslite? nahodou jej pesnicky su dobre. nespieva o laske ako kazdy pretoze je to TRAPNE! a aj vy ste TRAPNY ked sem stale chodite a pisete ze ewa pica kurva stetka namyslena trapna ze nevie spievat a tak! sa uvedomte! nato ze zacala spievat co mala 13 rokov tak to uz nieco znamena ma skutocne dobry hlas! chcela by som pocut ako spievate vy! ewa ma vysoko polozeny hlas a jej pesnicky zvladnut je tazke! tak sa dajte zakopat...ewa je proste dobra spevacka! no a co ze je polka? preco ju zato odsudzujete? akoby ste sa VY citili ak by vas teraz kazdy zacal odsudzovat ze ste cesi? si myslim ze by vam to uricite prijemne nebolo *10* tak ewu nechajte na pokoji *16*
    • Re: tina

      Jo a bronzovýho slavíka bys vyhrála aji ty Langerovou by porazil každej!
  • Ewa

    Já Ewu skrátka miluju *14*
  • wendy92

    Ewa jako MJ

    Ewa zpívá písen Michaela Jacksona - Black or White.. kdo je lepší?? *1*
    http://www.youtube.com/watch?v=TlG7ecTooeA&feature=related
    • ela2222

      Re: Ewa jako MJ

      100% ewa *14*
    • Re: Ewa jako MJ

      Ewa zpívá dobře ale michael jackson je prostě lepší *7*
  • anulinka11

    n.a.r.o.z.k.y

    Hodně štěstíčka a zdravíčka k tvým krásným 17.narozeninám a hodně úspěchu v tvé pěvecké kariéře!!! *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit