Přejít na výpis diskuzí

Fernando Colunga

OSOBNOST 27.2.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fešák

    Nejhezčí herece,je fakt k zulíbání.......:-) Taky bych ho chtěla moc poznat,ale to asi jen tak nebude možné. Každopádně mě okouzlil.....je Boží....Jinak mu přeju všechno nej opozděněn k narozeninám..... :-) ;-)
    • Carlosa

      Prodám nové věci z Fernandem colungem pokud máte ráda tohoto herce stačí poslat e mail colunga@post.cz děkuji Kroupova

    • Carlosa

      Pokud máte ráda tohoto herce prodávám s ním spoustu věcí pokud budete mít zájem o Fernanda napište mi e mail colunga@post.cz děkuji Kroupova

  • cholito.15

    cholito.15

    nejkrasnější herec
    • Re: cholito.15

      Absolutní souhlas, neskutečné charisma a pohled očí. Sleduju ho už od roku 1997, kdy poprvé jela Esmeralda. Do dnes mě zájem o jeho osobu neupustil.
      • Ja presne tak isto :-)
  • je to užasný herec *14*
    • Carlosa

      Pokud máte ráda tohoto herce farnanda colungu prodávám spoustu věcí s tímto hercem. Prosím pokud budete mít zájem kontaktujte mě e mailem colunga@post.cz. děkuji kroupova

  • najkrajsi a najsexy herec co sa telenovelovych krasavcov tyka *14* *4*
  • celebrita222

    !! lidi áách!

    Lídíííí! Bože můj to je božský muž! Jak je na tý fotce na pláži s tangama!! Ach bože, já myslela že roztěču jak je nádhernej! SNIM BYCH HEKALA (Š*U*K*A*L*A) OD RÁNA DO VEČERA AŽ BY HO TO BOLELO! :D :-** áách! Tak vypracovanej a malýho ho rozhodně taky nemá! je to vidět na těch tangách! oh ooh
    *14* *14* *8* *8* *14* *14* *14* *16* *16* *16* *14* *14*
    • Veru, pošteklil by som mu jazykom žaluď, až kým by mi nevystrekol do pusy svoju lahodnú, bielu mrdku.
    • Re: !! lidi áách!

      jsi normální?? jed na Miami má tam dům,ne jen v Mexiku..tam ho můžeš potkat,ale s tebou se nebude zahazovat,ty důro! *3*
  • mauutinka

    narozeniny

    Vše nejlepší k tvým narozkám,...!!! *3* *1* *1*
  • fernando happy birthday
  • happy birthday fernando
  • i love this actor awwww he is hadsome woooow awwww
  • Feliz cumpleaňos *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit