Přejít na výpis diskuzí

Filip Kratochvíl

OSOBNOST 29.1.2008 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HNUSÁK

    Co tady dělá ten hnusný pitomec ? *9*
    • Re: HNUSÁK

      A co tady dělá ta hnusná, závistivá, zakomplexovaná a pitomá kráva Tanja? Povím vám to. Naváží se tady do talentovaných, úspěšných a hlavně BOHATÝCH lidí, ťed už i do jejich rodiny. *16*
  • Cha cha

    Cha cha, Kraťas na osobnostech. Brzy tam mohou přibýt např. i hajzlbáby z nádraží. Ta Bílá je fakt těžkej primitiv, protlačit toho svýho blba i sem. *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: Cha cha

      Lucie Bílá nemá s tímhle nitz spOlečnýhO..Já sem dala Filipa, páč je taky známej to že O něm píšete že je debil atd..tak tO je ¨jen závist...A cO je na tOm je syn Lucky Bílé a ta je slavná tak je známej aj On..dyd O je na tOm..?Když si tO tak vezmete, tak prOč je ůbec slavná třeba Bára ZemanOvá??? Šla jen dO kOnkurzu a tam jí tO vyšlO dyd ebbej Superstar tak není nitz....
      • Re: Re: Cha cha

        *3* Já mu teda nic nezávidím a co že ( zkus si vymyslet něco jinýho ne jen závist) mě nijak neva ale štve mě jak každej říká jak je dobrej a že chodí na anglickou školu a jeho mama je bla bla bla...... mě neva že nemám slavný rodiče mě neva že nemám tolik prachu jak on , chodím na norm. školu ne jak on na anglickou (asi velkej šprt) to vlastně já taky :-) tak co nechcete tu napsat i měěě !!! *15* *15*
      • Re: Re: Cha cha

        Jsi trapka, dávat toho debila ušatého tupého na net !
  • UŠATEC HNUSNÝ

    CO TADY DĚLÁ TEN ROZMAZLENÝ HNUSNÝ UŠATEC ? TO UŽ MU TO ZALOŽILA TA PRIMITIVKA BÍLÁ ?

    *9* *9* *9* *9*
    *9* *9* *9* *5*
    • Re: UŠATEC HNUSNÝ

      Primitivka blbá, jO...ts..nO dOvOll...nhOdOu Filip je gOOd...
  • Debil

    To si děláte legraci, že je tehle srad na osobnostech ? Kterej debil ho sem dal ? To mu zařídila ta jeho tupá matka ?
  • Debil

    To si děláte legraci, že je tehle srad na osobnostech ? Kterej debi ho sem dal ?
    • Re: Debil

      Ty umíš ale krásně psát. Srad místo smrad, debi místo debil. Debil jsi tady akorát ty.
      • Re: Re: Debil

        prosim tě neřeš tady češtinu ty seš určitě sám(sama) Tupá(ý) jak záchodový prkýnko... *15*
  • ajusinkal

    on a osobnost?

    tohle že je osobnost?chacha!to vždycky:Filípku, fotografové dělej jak mě máš rád!"a pak ji tam předevšema muclá že je to jeko maminečka jen aby měl nový kapesný!pche!žádná osobnost!fuj
    • Re: on a osobnost?

      videls to snad na vlastni oci??..nekecej tady kraviny..kdybys mel aspon nazor..kterej je necim podlozenej..ale ty chudaku nemas nic *7*
  • A kdy bezdomovci ?

    Tak už se těším, až tady budou dosazovat třeba i špinavé bezdomovce, když je tady ten spratek, to už je teda dost hustý. *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: A kdy bezdomovci ?

      Svatá pravda, nebo by sem mohli taky dávat třeba hajzlbáby. *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Co tady dělá??

    Kterej debil sem dal Filipa Kratochvíla??....Hele to už sem můžu dát sebe, protože jsem dělala komparz v Letopisech Narnie co říkáte???? *1* Hele já se tady do Filipa nebudu nevážet protože ho neznám a osobně proti němu nic nemám, jenom si myslím, že tady nemá co dělat. A povolání : syn Lucie Bílé....tak to mě dorazilo totálně. To úplně vypovídá o inteligenci toho, kdo ho sem dal *9*
    • Re: Co tady dělá??

      *1* Hej jo no nic proti němu ale spíš proti tomu kdo ho tu založil tady není každej osobnost jen pro to že je něčí syn atd..... ! Kdyby hrál alspon v nějakým filmu nebo tak ale nic :-( tak pak nemá tady co dělat !!
  • ...

    achujky zdravim všecky lidičky ... tenhle klučina je oupe úžasnej , krásnej , myslim žhe i milej a hodnej xD ... a ten kdo tady píše pitomý hemzy to asi nemá v hedce v cajku ... prostě filípku Luw YA ... the best :-***
    • Re: ...

      no bože,to je sladký jak jitrocelovej sirup... *9*
  • myslím že je to fajn kluk...

    hele já neznám filipa skoro vůbec ale zdá se mi být v pohodě a nevím co tu dělaj lidi ,kteřý ho buzerujeou a slepě mu záviděj!tohle je stránka pro jeho fanoušky né pro dementy,kteřý ho nesnášej a píšou tady nesmysly.já ho sice neznám ale určite si nezaslouží aby ho někdo takhle pomlouval!!!nechápu proč sem píšete když ho nemáte rádi.sem zvědavá jak by vám bylo kdyby o vás pořád někdo psal samé lži,když už o něm chcete něco psát tak si to nejdřív ověřte vy blbci!!!všichni co se s ním znáte tak budte rádi že máte takovýho skělýho člověka při sobě protože jiný takové štěstí nemaj!!!!! *4*
    • Re: myslím že je to fajn kluk...

      omyl ty kravo *3* jsme demokraticky stat, nech nas vyjadrit svuj nazor *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit