Přejít na výpis diskuzí

Filip Tomsa

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filip

    Ahoj Filipe!!!!!!!Moc tě obdivuji!!!!!Je mi 13 let a sama hraji již 4 roky v Městském divadle v Brně.Nejvíce ses mi líbíl ve filmu Kvaska.Ráda bych se s tebou seznámila,nebo si s tebou psala.Děkuji mooooooc.Když budeš chtít,napiš mi prosím na mail:terous007@seznam.cz
  • Re: Re: seznámení

    Filipa dobře znám a proto vím, že tyto stránky téměř nesleduje a z principu na podobné internetové vzkazy nereaguje. A tak vězte, že pokud se tu někdo jeho jménem podepisuje, na 99% to není Filip. *4*
  • Re: seznámení

    Chci holku, co si se sportem rozumí, to ano, ale provopis by měla zvládat také. Nezlob se...
  • Re: Re: Znam te

    Tak si za nim běž, třeba tě vyšoustá líp než já. Což je ti ale vlastne asi jedno. Hlavně někdo dalši.
  • Re: Znam te

    kdybych byla režisérkou, mohl by si u mě tento chlapec vyšoustat cokoli!!
    třeba i hlavní ženskou roli *1* *14*
  • Re: ahoj

    nemám slov *3*
  • Film Kvaska...

    Ve filmu Kvaska Filip fakt zazářil...moc se mi líbyl...Mohu ho vidět od rána do večera...v tomto filmu sem Filipa viděla ne poprvé...samozdřejmě jsem si ho všimla dříve ale přišlo mi že ukázal naplno svůj tralent a co teď?...jen tak dál...DRŽÍM TI PALCE FILIPE...SI SUPER!!! *3* *3* *3*
  • OUjÉÉ

    Ahoj .. tak tu taky něco Napíšu :) s Filipem jsem se viděla před 4 dny v jednom nejmenovaném hotelu , který jsme oba Obývali :) .. a Musím uznat že za tu chvíli jsem usoudila že je to Příjemnej , Pěknej a Milej :) .. Nevim jestli tam byl za účelem odpočinku , mimochodem skvělé místo k odpočívání :) nebo jestli tam byl za Prací , i když to tak nevypadalo , ale každopádně je to opravdu Pohodovej člověk :) .. Pochybuju , že si tyhle stránky čte ale náhoda je Blbec takže co Kdyby ? :D .. takže , pro F. " Moc Tě zdravim a doufám že v hotelu U ...... to nebylo naposledy *5* " .. jinak zatim Nashledanou kozy stranoU *4*
  • Znam te

    Jses serednej a netalentovanej homik, kterej si vsechno pouze vysoustal *9* *5* *16*
  • Filip

    Nevím, jestli tyhle stránky čteš, ale každý muž je ješitný:-) To myslím jen v tom dobrém. Jsi člověk s neuvěřitelným charizma a talentem. Vážně, vyzařuje z tebe něco, čím okouzlíš každého, nejen fanynky. Nechci tě přirovnávat k žádné celebritě, ale věřím, že ty budeš právě jeden z těch nej, ať už na prknech nebo před kamerou. Přeji ti, ať se ti splní všechny tvé touhy ..... a zůstaň sám sebou.
  • Re: filipek

    talent není o tom, jestli je někdo hezkej nebo ne..........jinak ale s tebou souhlasim
  • Ahoj Filip

    Zatiaľ som videla len Kvasku ale si skvelý herec, a pekný chalan.Je to úžasný film dojal ma až k slzám.Prajem Ti veľa úspechov v hereckej kariére, ale i v osobnom živote.
  • filipek

    ahoj filipku, naprosto jsi mne uchvatil. mas supr kukc, hlavne ten usmev. myslim, ze to dotahnes daleko. urcite mas velky talent, jinak bys nebyl tak hezky. *14*
    preji ti vse nej
  • seznámení

    Ahoj,četla jsem,že bys rád poznal holku,co má ráda sport.Tak jsem tu,ozvy se kdyžtak na mail.Ten.co.neni@seznam.cz.Děkuju
  • Re: STE SLEPIII

    chtela bych videt tebe ty hezoune.
  • Jeeeeeeeee....

    Filipek je moooooc krasnej kluk vlastne jsem se o neho zacala zajimat protoze vypada jako muj idol *14* pozhodne ma velky talent a urcite to dotahne hodne daleko *15* *15* *15*
  • Re: ....

    jj, můžu potvrdit... KVASKA je velmi dobrý film. FAKT NA NĚJVŠICHNI BĚŽTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *1* *4*
  • ....

    Filip je moc hezkej kluk,..nedávno sem byla na filmu Kvaska a fakticky se mi moc líbil,..myslela sem,že to bude nic moc,ale skvělej filmek..všichni se na něj běžte kouknout. *3*
  • Filíííípek =*=*=*

    Filíííííííííííííííí íííííííííííííípek.. nejkrásnější herec jakýho znam..v Kvasce prostě bez chybičky.. :-*:-*:-* *14* *5* *4*
  • Filipek

    Ahoj...Filipa jsem viděla tady u nás ve Vyškově tedka v pátek 23.3. na premieře filmu''KVASKA''...sice jsem film už shlédla ale to že tady budou i herci včetně Filipa rozodovalo že na něj pujdu ještě jednou...Musím říct že Filip je nejen super herec ale i normálně je strašně příjemnej...sem ráda že sem ho poznala...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit