Přejít na výpis diskuzí

Filip Trojovský

OSOBNOST 31.12.2006 
228 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Penis

    Jak ho mas dlouhyho???
    • Re: Penis

      24cm
  • Ritopichu!!!

    Priste bud na me mirnejsi, straaasne me boli rit, ty divochu *14*
  • trenink

    Cabas Filipe,hele ty jako kickboxer mas urcite nejakej specialni trenink v posilovne.Chci se jenom zeptat,jestli az budes mit nekdy casek,tak jestli by jsi mi poslal tvuj trenink.Nikde nemuzu najit nejakej normalni trenink pro kickboxery.Byl bych fakt rad,kdyby jsi mi treba aspon nejak poradil. :-)Diky moc ;-)
  • Filip Trojovský

    Sledovala jsem Filipa v televizi a ať už na něj má kdokoliv jákýkoliv názor, pro mě to vždycky bude fajn kluk, který svými slzičkami dokázal rozplakat většinu té něžné poloviny našeho národu. I když o tobě teď není slyšet věřím, že dáš o sobě zas brzy vědět. Budu se těšit. Ahoj *3*
  • aohkjyl ilipku si moc krásnej a jak sme tě potkalynotak si byl ještě hezčí moc tě mám ráda tak paa *14*
  • filip

    já na sobě makám už dlouho a nevypadám špatně, ale Filip je prostě lepší. A že natočil porňas, no co ?, já se zeptal kámošů, zda-li se se mnou nevyspí a VŠICHNI kývli. Prostě dva kluci - je to teď IN. Tak kdo vypadá jak Filip ať napíše a hodíme pokec. *15*
  • Jen tak aby řeč nestála...

    Nejsem ten typ míci co žere tyto celebrity, Big Bratra sem párkrát skoukla a Filip tam byl jedinej kdo tam dělal srandu.Egoista?Tak trochu....ale to je snad každej chlap.Filipe-Chceš moderovat?Podle mě na to máš....stačí se jen snažit a máš to v kapse! *3*
  • f1l1pku nezapomel js1 na me?hm...pamatujes? *14*
  • f1l1pku s1 muj m1lacek a v1s to ze?pamatujes? *14*
  • Ahojík Filípku.Hej přeju Ti moc štěstíčka a zdravíčka k tvým narozeninám.Doufám,že si je pořádně oslavil. *4* Jo a kdy nám dáš vědět až přijedeš???my na Tebe čekáme a Ty nic *9* My jsme z Pusteven pamatuješ????Napiš na muj mail.Papapa Měj se a směj se.....Pozdravuj tam,,,,a co Baran?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší