Přejít na výpis diskuzí

Francie Drescher

OSOBNOST 18.2.2007 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky si často říkám škoda, že nemá děti byla by fajn máma a k tomu hezká.
  • Moc dobrá herečka, mám jí moc ráda, jen je škoda že nemá děti
  • Andrejka10
    Lepší herečka neexistuje. V CHŮVĚ K POHLEDÁNÍ byla fakt prdlá a nejvíc mě zaujalo jak porodila ty dvojčata jo a vůbec, má Fran děti?
  • Andrejka10
    vše nejj fran!
  • Andrejka10
    V 54. LETECH NENI JEŠTĚ STARÁ! STARÁ JE AŽ KOLEM 60 ROKU! A co má za smysl ten xicht? *8*
  • leamike
    Miluji tu herečku, ani bych neřekla, že jí je už 54. Všechno nejlepší k včerejším narozeninám :)
  • Všechno nejlepší Fran :D (Fine) *15*
  • your-darling
    všechno nejlepší... :)
  • ondra742
    Všechno nejlepší k narozeninám Fran *1*.
  • pstrosik
    Happy B-Day Fran! Hlavně ať si to v té Paříži pořádně užije, což ona určitě jo. A taky se těším na příští rok a s ním na nové epizody Happily Divorced. Tak hlavně aby se tomuto skvělému sitcomu dařilo a Fran samozřejmě taky. *4*
  • Vsechno nej nej nej *4* podle me ses stejne nejlepsi herecka *4*
  • stránky s Fran

    Stránky tvořený při hodině ivt:
    http://frandrescher.webz.cz/
    http://franfine.wz.cz/
  • nika1979

    Fran Drescher▓

    Fran Drescher.je stale mlada..aj v tom věku-53 člověk je starej až ve 100 let. toje senior. viste ještě junioři ▓▓▓
    ╩▓▓╚{▓{╚╩▓▓♥☻☺♣○•▓
  • jacicek

    nevipadá

    vůbec ale vůbec nevibadá na 53 fakt nevipadá vibada nav 22 jo a mimochodem je fakt skvělá herečka miluju jí tedˇ řvu že je fakt dobrá jo je skvělá *3* *3* *14* *14*
  • p.petulkaa33

    ..

    všechno nejjjjjjjjjjjjjjjj
  • vše nej

    Přeju ti všechno nejlepší :-)(vim, že si to s největší pravděpodobností nepřečteš, ale to je jedno)The Franny je můj nejoblíbenější seriál. směju se pořád. Jsi skvělá herečka. Škoda, že nejsou další série. *9* *3*
  • ajinka1

    vše nej

    Všechno nejlepší :) miluju tě Franny :)
  • Re: Re: :-))

    tk se podivej kdy to psala =)))
  • franfine

    Re: nej

    Teď jí dávaj znova. Je to prostě nej seriál a Fran Drescher je ta nej herečka. *3* *1*
  • Re: ...

    nevypadala se pise s tvrdym

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit