Přejít na výpis diskuzí

Freddie Highmore

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marevahan

    Nový blog o Freddiem!!

    Ahoj všem fanouškům Freddiehp. Právě jsem založila nový blog pro všechny jeho fans, najdete na něm fotky z filmů, photoshooty, informace o nových filmech, fotky ze soukromého života, fakta o jeho životě, videa a další ... *3*
    Tak se přijď podívat na ↓ *4*
    http://highmore-freddie.blog.c z/
  • baluska1

    Vše nej

    Ahoj vše nej k tvím 17narozeninám *1* *1* *1*
  • Freddie

    Vsechno nej. k 17.narozeninám,Freddie *15*
  • javancurova

    Highmore

    Freddie je moc prima,nej,je podle mne v kronice rodu Spiderwicků *4* *14*
  • Freddie

    má talent,to se musí nechat.......... *1* *14*
  • fredik

    freddie je upppppppppppppppppppppppppppppppppp ppppppppppa nadhernej strasne krasnej i love you *4* *4* *14* *14* *5* *1* *1* *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Freddie

    Jj je roztomilej,ale nevěděla jsem že je mu už 16...
  • Freddie

    Tenhl herec je upa boží!!...Je moc hezkej.. a úpa super hraje!!...Viděla jsem ztm 3 filmy ve kterých účinkoval.. a to→ Kronika rodů Spiderwicků,Karlík a továrna na čokoládu a Arthur a Minimojové!!Ve všech byl úžasnej!! *4* *14* *14*
  • lucy.reese

    Freddie-je nej

    Mám ho mocinky ráda a je fakt BeStOvNí *14* *14* *3* *1*!!!Doufám že co nejdřív se chystá na nějaký upa supéR FiLmEčEk *3* *1* *14* *3* *14*
  • lucy.reese

    Re: FREDDIE

    jo to teda je super a fandím mu a jeho filmečkům(už by mohl nějakej novej natočit) *14* *4* je !!!BEST!!! *3* *1* *14*
  • FREDDIE

    já ho upe žheru je krásnej a fakt bestovej herec..at mu to dlouho vydrží..!!!
  • Re:

    tady je stranka plna fotek:

    http://www.teenidols4you. com/gallery/273/freddie_highmore.ht ml

    preji hezky den
  • freddie

    juuuj...je fakt super *14* cmuQ *14*
  • freddie

    Je mooocinky fajn!je boží!sice mám ratši Ruperta Grinta ale on je těsně pod ním *14* prej je mu 16 ale nevypadá na to! *1* no to nevadí!stejně je boží!!! *14*
  • Freddie 4EVER!

    Nej nej herec;)práwě jsem skoukla K.Rodu Spiderwicků, byl tam bomboweej....jeach i love him *14*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Ahoj

    Ahoj lidi pokud jste ještě nenašli Karlíka tak napište www.yahoo.com a tam napíšete do toho rámečku jeho celé jméno a už jen vybíráte stránku. Je fakt božskej:-).
  • Ahoj lidicky.Ten kluk je sympatak a je v poho,ale nemuzu najit zadnou stranku o nem a kontakt.Nevite nekdo o necem????Jestli jo tak mi to sem prosim napis.Predem dik ste zlaty.Zatim cau
  • je to super kluk,ALE ve filmu Karlík a továrna na čokoládu hraje 12letého kluka a nevypadá že by byl starší,nevím jak tedy mohl hrát už v roce 1976
  • Zdravim mého nejlepšího kamaráda Radečka,který je něco jako můj dvojník

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit