Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Munzarová

OSOBNOST 28.4.2008 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omluva

    Omlouvam se vam tobe i gabě,bylo to hloupé soraček. mejte se fajn pa *4*
  • omluva

    Už sem chodit nebudu stejne se sem dostavam obtížně.ale přijměte moji omluvu dík a pa *3*
    • Re: omluva

      to ti nepomuze *5*
  • gabrielle

    kus krásné baby!! *14*
    • Re: gabrielle

      je to krasna holka,jen skoda,ze pujde na materskou *9* *9* *9*
  • gabka

    gabka je super trida *14* ty kecy tady jsou nesmysl.znam ji i jimiho a jsou to super lidi :-)
  • gabka

    tady to gabince slusi :-) http://www.facebook.com/pages/MODEL ING-agency-GABRIELA/252179159776
    • Re: gabka

      to teda :-) krasna *14*
  • gábinka

    opravdu kus krásné baby!!!!!!!!!
  • Zajímavost

    Gabina má SŠ?? A odkdy???
  • Kraus vs. Gábina

    Tak já už sem taky viděl Uvolněte se prosím s Gábinou (http://www.youtube.com/watch?v=SGu eBU0pXhM)

    a docela by mě zajímal názor protagonistky, protože já si myslím, že je ještě blbější než Kateřina Jacques. To má strana lehké erotiky tak špatný PR, že ji na tohle ani nepřipravili?? To je bída :P
    • Re: Kraus vs. Gábina

      tak jsem to video videla a musim uznat,ze je slecna gabriela nejen nadherna a vynikajici modelka,ale take super komik.konecne nekdo,kdo rozumi humoru :-) drzim pesti a preji uspech v show biznisu :-) jo a gratuluji k synkovi je krasny :-)
      • Re: Re: Kraus vs. Gábina

        Ha, no ale nevim jestli smysl pro humor byl ten pravej záměr. Já bych spíš řekla, že je tak blbá až je komická...takováhle opravdu jinou práci dělat nemůže...hlavně ať neleze do politiky, protože už takhle je to velká fraška. Co je moc, to je moc!!! *1* *13*
        • Re: Re: Re: Kraus vs. Gábina

          je videt,ze ji neznate :-) je to moje kamaradka a ne jen,ze je velmi chytra,ale v soucasnosti je to vyborna maminka :-) mam te rada gabi *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit