Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Partyšová

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zpěv je koření života!!!bereš?

    rád bych si s tebou někdy zazpíval!!Šlo by to?!Jarad s krásným příjmením VODA!
  • Mahulenu jsem neměl nikdy rád, ale to je jen můj problém, jinak dělala top stár dobře a dalo se na to dívat. ted mám jistotu, že Top stár už nikdy neuvidím
  • Vše se dá závidět. Krása, peníze , talent. S některými se člověk narodí, jiné si musí vypěstovat potem a pílí. Jsme přece v Čechách.
    Přeji Vám Gabrielo hodně zdaru v práci i v životě.
    • ehm..ráda bych věděla,na co konkrétního má paní Partyšová talent? *1* *1* *1*
      • Rekla bych, ze nema ani talent na to si dojit poradne na hajzl *1*
      • ehm...na to, na to utáhla prachatýho Koktu... *12*
  • moc ti to tam nešlo ale mahulena byla lepší jestli neustoupíš tak se stane něco zlého že te někdo bude podkopávat nohy *9* mahulena at se tam vrátí díky a předej jí tu tvou nové studio
  • STIZNOST

    Nevim JAK to lidi mohu vkladat prispevky cizim menem!!!!!!!!! Pokud chce zustat anonimni tak at vymysli psezdivku a ne taha sem imena cizich lidi--- konkretne moe UBLUDOK
  • Moje řeč

    Úplně s Tebou souhlasim. Navíc se stačí na toho jejího podnikatele podívat a je všem jasný, že láska v tom opravdu nebude *13*
  • gigidcapucino

    Hezký

    Pouta - moc hezká písnička :-) předělávka ale hodně povedená . Gabča je fajn *3*
  • skih

    od skih

    Vše nej,Gábi
    Hodně dárků,štěstí,zdraví...
    Jsi v pohodě *4*
  • jste krásná a inteligentní.
    • A ty máš IQ jako ona co????
  • Přeji vše nej k narozeninám! *3* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší