Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Koukalová

OSOBNOST 8.12.2012 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Gabi ptám se tě jestli jsi nejlepší v biatlonu.prosím odepi.Je mi 9 let a prosím do TŘÍ DNU. ELIŠKA
  • Ahoj Gabčo já a celá rodina fandíme českému biatlonu.A taky jsi vyhrála světový pohár.Fakt bomba.Prosím odepiš je mi 9 let.
    • Děkuji ti Karlíčku,jsi hodný.Když budeš chtít selfie nebo fotku s věnováním,tak mi tu nech vzkaz s e-mailem a já se ti moc ráda ozvu.Papa
  • Ahoj Gabčo fakt skvělá holka snat nejlepší v biatlonu Gabčo fandí ti naše celá rodina.
  • Gábina sice není krásná,ale to ji vynahradí její duše a lidskost.Fajn holka a přeji ti každý tvůj úspěch,ale nedokáži vzdorovat svému nutkání,že otevření šampusu pomocí tlusté medajle by nevymyslel ani šimpanz po lobotomii,ale nic to nemění na tom,že Gábi je fajná dívka a přeji ti vše nej.Někde zkrátka bůh naděloval a někde odebíral,to je život...
    • Nebojte styl nekdy dostanete
  • Pane "Miloši", vyjadřujete se jako zkušený a protřelý světák, bohužel Vám chybí jedna, z dříve základních lidských vlastností - totiž slušnost.
    Pane "Nováku", Vaše vyjadřování odpovídá zasloužilému harcovníkovi ošlehanému v půtkách stranických setkání. Nevím sice je-li tomu tak, ale připadá mi, že jste s výše jmenovaným ze stejné líhně.
  • Fakt mladá skušená dívka!
  • Gabi,jste nejlepši,moc si vas važim!Zdena
  • hellraiser
    Gabčo, obrovská gratulace k dnešnímu triumfu na MS...a věřím, že to není zdaleka triumf poslední! *14*
  • Moc vám gratuluji k vítěztví moc vám to přeji Martin Valenta
  • Veliká gratulace Gabčo,
    popřát lidem silu se ti ( vám milá slečno :) povedlo andílku.
    Jsi sůl naší země*
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit