Přejít na výpis diskuzí

Goran Bregovic

OSOBNOST 15.10.2008 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Muj oblíbenec s kalašnikovem... ohh... no je to jen trochu rychlejší "dechovka", kterou mě na šlágru bohužel nehrajou.

  • MartinDyntar

    muj oblíbenec se svou snad nejlepší skladbou "Kalašnikov"!

  • Goran se nam nekde ztratil

    Bregović je urcite jeden z nejznamejsich hudebniku na Balkane vsech dob. Drive jeho hudba byla skutecne kvalitni, popularni. Bohuzel v posledni dobe se to neda rict. Jeho hudba je plna primitivnich textu a podivnych zvuku a vse se vrti kolem alkoholu a sexu. Gorana bohuzel natolik sex a alkohol ovladli ze uz neni schopnej racionalne ani vnimat co se skutecne deje a jak to pusobu na mladou generacikdyz npr. kryci na prvni kliknuti z jeho oficlaniho webu - "Alkohooooool!" To je huzaaaaaaaaa!!!!!!!! Ve vyvoji vedomi je Goran asi jeste na urovni 15-leteho nevyboreneho teenagera kteremu jeste alkoholu a sexu neni dost a je mu uz 61 rok. Ocevidne tento svet slavy Gorana znacne deformovali ne uz jen jako hudebnika ale uz i jako cloveka...Takze zustane navzdy slavnej a znamej z obdobi kdyz mel ve skupine Zeljka Bebeka, Alena nebo Tifu...Bohuzel to co dnes dela uz to zkrtaka neni ono...Goran se nam nekde ztratil. "Skodaaaaaaaaaaaaaaa". Milan
  • MartinDyntar

    Miluji Bregoviče s "Kalašnikovem". K tomu není co dodat.

  • MartinDyntar

    Muj oblíbenec!!! - nejlepší jeho skladba je pro mně "Kalašnikov"!!!

  • MartinDyntar
    Můj velký oblíbenec s balkánskou dechovkou kalashnikov. To co v TV na Šlágru už bohužel nikdy neuslyšíme!!
  • MartinDyntar

    skvělá písen je "kalashnikov", booom booom kalašnikov!!! Balkánská dechovka ve zběsile rychle vražedném tempu na Šlágru v dechovce rozhodně už neuslyšíte!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit