Přejít na výpis diskuzí

Gwen Stefani

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • má skvělou písničku ¨hollabackgirl, ale nemůžu sehnat text:o)
  • stefani

    si tu jeste ty jak mas nazev gwen? je skvela spevacka mas pravdu
  • Gwen..:))

    Je to fakt super zpěvačka!Nejlepší v téhle době..její solovy album je fakt sqely.. Jeste kdyz hrala s no doubt tak to bylo taky cool,ale jeji solova dráha je uplne o necem jinym!Zkrátka su štastna,že je taková zpěvača!..VIVA GWEN!
  • stefani

    halo je tu nekdo na pokec o gwen stfani? gwen je fakt nej hlavne jeji cd love. angle. music. baby .je nej taky s no doubt byla fajn byla nej vsude a jeste cela kapela je uzasna!
  • Gwen

    Gwen je uplne nejvic super. Mam ji rad protoze huste zpiva a ma dobry video klipy....a pokud ji nekdo nema rad tak je to CU..K!!!!
  • Gwen

    Gwen je dobrá
  • Gwen Stefani je nej!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gwen je ta nejlepší zpěvačka, kterou znám a nikdo se ji nevyrovná, není namyšlená jako třeba Britney a ví co chce, prostě můj miláček:)
  • super

    Gwen je prostě úžasná.Má fakt super to nový album:LOVE ANGEL MUSIC BABY.Nejvíce se mi líbí písnička hollaback girl.Chtěla bych,aby bylo takhle super víc zpěváků.Šíša
  • Gwen

    Gwen je ta nejlepsi zpevacka na svete. Je fakt skvela a hrozne krasna. Moc ji fandim.
  • stefani

    ma tam pisnicku cool a je cool
  • stefani

    visel ji novej klip hollaback girl
  • stefani

    ja tet poslouchala gwen a byla to pisnicka shit
  • stefani

    vy neznate pisnicku shit je fakt husta jede autem a pak je v takovym kramne a vezou tam takovou malou holku!!!!!!!!
  • stefani

    ja mam jeji cd a je fakt cool
  • jednička

    Gwen stefani je jednička!!!
  • Gwen je skvělá holka!!!Nejlepší je její Hollaback Girl!!!Tu písničku žeru!!!
  • gwen je proste goood,jeji klipi maj něco do sebe a zpěv je super.
  • Gwen je super original,i kdyz si ji hodne lidi vsimlo az ted,me nejvic zaujala uz v No Doubt,tam ji to fakt sedelo.....ale i ted je ok
  • Bomba

    Gwen Stefani je úplně bombastická zpěvačka, nejvíc se mi od ní líbí song 1. What You Waiting For a 2. Rich Girl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit