Přejít na výpis diskuzí

Gwen Stefani

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju Gwen

    Gwen je nej zpěvačka na světě fakt jí mám ráda *14* *14*
  • Re: koncík!!

    ja sem tam byl taky byl jsem uplne vepředu u toho železa 2metry od ní *4* *4* *4*
  • Gwen Stefany

    Ja mam rada mocinky Gwen Stefany *14* *3* *3* *3* *14*
  • Early winter

    Co říkáte na klip k Early winter? Podle mně je SUPROVEJ!!! Víte že část se ho natáčela v Praze?...žádná novinka,já vim,ale stejně jsem vám to chtěla říct... *1*
  • Harajuku Lovers Live

    Máte někdo origoš DVD H.L.L.? Já jo a je to naprostá bomba, záznam z koncertu z minulýho turné + spousta bonusovejch materiálů... Fakt mazec, kdo byl na nějakym z jejích koncertů tak ví, vo čem mluvim...=D Gwen umí v lidech úplně rozproudit krev, v Praze to rozjela parádně! *14* *5* *3* *14*
  • Re: plakáty

    Myslela jsem tím:(Např.Plakát Catherine Zeta-Jones za plakát Gwen Stefani!!!) *4* *4* *4* *14* *14*
  • plakáty

    Mám plakát Gwen Stefani!! *14* *14* *14*
    Vyměním ho za plakát:Sarah Michelle Gellar,Hillary Duff,Keira Knightley,Avril Lavigne,Wentvor Miler,Freddie Prinze Jr. a Catherine Zeta-Jones!Jestli nemáte plakáty které hledám,Tak mi stejně napište(na e-mail).My se nějak dohodneme!! *4* *4*

    Nebo Mi Napište Jaký Plakát Za Plakát Gwen Stefani chcete!!!! *4* *4* *4*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
  • Re: gwen

    zdarec byla jsem na koncertě v praze a byl fakticky nepořekonatelnej a gwen zpival tak krasněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě
  • gwen

    Byla jsem na koncíku a byla to bomba.Ona byla super a ta skvělá atmosféra no úžasný.Zpívá moc krásně.
  • Re: koncík!!

    jj byl fakt good!!!! já sem omylem vybrala ty jedny z nejhorších lístků, ale nakonec byli nejlepší!!! protiže mě přelejzala a koukala se mi přímo do očí GWEN
  • koncík!!

    včera ten její koncík:-DDD Neměl chybu, Gwen byla vážně skvělá!!!!!!!!!!!!!!!
  • POMOOOOC!!!!

    PLS, muze mi nekdo co nej nej nej drive napsat jak se jmenuje song od Gwen Stefani, ktery je tak trosku proti panu Bushovi:o))) diky Ch.
  • gwen stefani

    gwen je fakt dobrá a těším se na ten koncert v praze ja tam totiž pujdu...jj a doufam ze neprestane se zpivanim kdyz ma dítě
  • Re: www.gwen-s.estranky.cz

    je to fakt bezvastránečka...ses dobrá *1*
  • Re: Gwen Stefani

    joooo jejííí písničky jsou všechny hafec *9* ale nevím proč ji někteří lidé nemají rádi
  • Re: Baby??

    *10* doufám že když už má dítě že nepřestane zpívat jenom to nee
  • Re: www.gwen-s.estranky.cz

    *3* jsou to opravdu hafo stránečky kouknete se
  • Ramazzotti is the best !!!

    Plně souhlasím Eros je prostě velký Capo Mafioso !!!
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Gwen není špatná ale na Erose se bohužel nechytá!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit