Přejít na výpis diskuzí

Gwen Stefani

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě vždy nej
  • neeeeeeeeeej uuplne

    Dyt geny je uuuuuuuplne ten nej clovicek kterej je super a nic si o sobe nemysli nevim kdo a jakej blbec ji tady nadava chudaaaaaaaaaaaaaaak vsichni co ji nadavate tak jste magori urcite nejste jako ona a jenom ji to zavidite
  • Jsi super

    Ahoj všichni lidičkové kteří jste sem zavítali.Můj názor na Gwen Stefani je takový.že si myslím že zpívá moc pěkně,ale na můj vkus se moc předvádí.Jinak ji mám docela ráda.:)
  • HOLLABACK GIRL

    Gwen Stefani je fakt pekna a co se mi na ni nejvic libi ma svuj styl!Sice jsem ji zacala nedavno poslouchat ale jeji pisnicky nemaji chybu a hlavne HOLLABACK GIRL.Ta se mi libi nejvic a taky RICH GIRL!Uplne jsem si ji zamilovala!Takova bych chtela byt i ja!Takovy styl pisnicky se mi fakt libi!Chtela bych od ni autogram!Co dodat je proste uzasna!Pa vase NIKOLKA
  • neeeeej

    Gwen je uuplne ten nej clovicek,kterej neni konecne nejak nafoukanej i kdyz je supeeeeer chova se uplne prirozene je to suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper holka
  • Super

    Hollaback girl.
  • Kočka

    Je Super kočka se skvělým hlasem.
  • ta nema chybu jsem velkej fanda gwen "DRŽ SE"
  • pIT BULL

    gwen stephani je proste nejlepší
  • Konečně někdo, kdo má svůj styl a nepřemýšlí nad tím, jestli se to líbí ostatním nebo ne. Prostě je sama sebou!!!!A TO JE NA NÍ NEJLEPŠÍ :)!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit