Přejít na výpis diskuzí

Haylie Duff

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xx-paula-xx

    Haylie je supr

    Mám Haylie hrozně ráda mám ráda i její sestru hilary duff a osobně si myslím, že haylie je spíš ve stínu své sestry a myslím, že by se měla pokusít víc prosadit je skvělaá ale přiznejme si že mnoho lidí je ve fanklubu jen proto že hilary je její sestra já jsem ve fanklubu protože haylie mám radši *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14*
    • hilary_duff

      Re: Haylie je supr

      máš pravdu ale podľa mňa keby nebolo haylie tak by nebola ani hilary speváčka totiž dočítala som sa že haylie bravala hilary ked boli male na svoje nahravania a až tam zistili že hilary je dobrá herečka takže haylie diki !! si super mám ta rada *14*
    • dianna114

      Re: Haylie je supr

      xx-paula-xx máš pravdu,že je Haylie známá hlavně jako sestra Hilary Duff a to je škoda,protože i Haylie je dobrá!
    • Re: Haylie je supr

      ahoj si nádherná *3* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • adelka8

    Budou nové fotky

    Dneska jsem sem přidala několik krásných fotek Haylie Duff, takže si počkejte a uvidíte sami jak jsou krásné *14* *14*
  • nikdo neznáte Haylie, nebo co? *13*
    • Re:

      znám obě,hil mi přijde lepší a myslím že ta fotka v černém baretu a triku je hilary ale težko říct...ale haylie teš neni špatná *14*
    • Re:

      znám obě,hil mi přijde lepší a myslím že ta fotka v černém baretu a triku je hilary ale težko říct...ale haylie teš neni špatná
  • 123

    jo je tam fakt i Hilary!! *3*
  • Jo ma pravdu

    myslim ze xx-paula-xx to vystihla večina by tu nebyla kdyby nebyla jeji segra hil
    , no ale ja mam teda rada hilary te je pro mě upe nej nej haaaaa *3*
    • Re: Jo ma pravdu

      jj to ja taky hilary zboznuju uz 3 roky a neco a jeste me vubec neomrzela porad je na prvnim miste hilary je fakt super mam ji moc rada ale haylie taky je taky good *14*
  • dianna114

    Happy Birthday

    Všechno nej k narozkám,Haylie! *3*
    • Re: Happy Birthday

      Dyt je jeste nema?ma je o dva dny pozdejc nez ja
  • Haylie

    Možná je Hilary lepší ale hna druhou stranu je Haylie super!!Mám jí víc ráda než Hilary a byla bych ráda kdyby začala i Haylie hrát ve filmech a více vystupovat jako Haylie.A zdá se mi jak tam má ty fotky tak 2 fotky jsou určitě Hilary to není Haylie !! nemůžu si pomoct *16* *3* *1*
    • Haylie

      Souhlasim,v černým baretu a v růžovim tílku je Hil a ne Haylie.Jinak sou obě super,hlavně ve filmu "Holky v balíku",viďte? *14* *4*
      • Re: Haylie

        jsi blbka, na vsech fotkach je Haylie.tak nerozdavej rozumy kdyz jsi slepa
        • escarlate

          Re: Re: Haylie

          Není, fakt je tam dvakrát Hilary!
      • Re: Haylie

        jo jasně ten film je božský *5*
  • Vše nej k narozkám Haylie! *3* *4* *4* *3*
  • ach ta podoba

    hey, ona mě totalně připomíná Daniellu od Kevina Jonasa.. vážně ta podoba.. :)
    http://farm4.static.flickr.com/35 88/3682117516_3652a3e6b7.jpg
    divaj te :)
  • :§)))

    Táááák všecko nejlépšííí!! i kdyz to asi na nic pisu!!..:DDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit