Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Feriha nemali zomriet lebo ona bola v tom filme najlepsia a aj po nej sa film volal Feriha ale ked zomrela tak ten film uz nemal ziadny vyznam a aj konec bol o nicom *9*
  • Emilie,dej sem fotku. Schválně,jak vypadáš ty ?
  • Hazal je prekrasna zena, ked ju vidim pripada mi ako madona z nejakeho renesancneho obrazu, ma jemne a velmi sumerne crty. A jej herecky prejav je velmi mily a prirodzeny. Sice na Turkynu velmi nevyzera, ale je fakt nadherna.
  • ahoj feriha som tvoja fanušicka ket budem mat 18 chcem byt taka aka si ty mam este len 13 ale ten čas richlo ubehne aspon pre mna pozeram tvoje filmi pozerala som feriha serial a teraz pozeram zakazana láska majsa a volam sa vanessa čerjaniková *4*
  • ahoj hazal ne ide oto či maš cukrovku a lebo nie ale i tak si pekna ako ruža aprečo si stim mužom ked maš šancu u cagatay tak vtom filme ste krasni par ale v skutočnom živote si stakim starim humajom
  • hazal kaya je pekna
  • hahahaah to bolo trapne noa*??????? že ma ferioha cukrovku ale je krasna ako nikto hej tak bachaaaa ::.:...:.
  • AHOJKI hazal drzim ti palce abi si zviitazila nad cukrovko a to m velmi mrzi ,,,prajem ti svetko naj s emirom aby ste sa do seba zalubili ste pekny parrr,,,praje manka *14*
    • Počuwaj ti niesi SARAFULOVA ale ja lebo ja som feriha-hazal kaya a ja som sarafulova a-Ulusoyova tak okeyy daj si pohovv
  • ahoj feriho tvoj serial sa mi paci a kazdy vecer sa ho pozeram *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • A NEVEDELA SOM ZE SI AJ MODELKA *5* *5* *5* *8* *8*
    • Diki ja wiem ze som modellka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit