Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojki feriha jak sa mas aj emir emir ce tamtu co je sadarka ale ti si pekna aj emir ti tak cavko feriha uzdravte sa hej cavki mila feriha a mam ta rada aj emira cav ahoj
  • je to najkrajsie stvorenie co moze byje to krasna zena a som rada ze ma taku to visku lebo a ja osobne mam takuto visku je to krasnucka osoba a emir on jeb krasavec
    • ano maš pravdu aj ja mam 158cm a vahu mam 37a pol noa boze a niektoree hereckivsu male a chdsie tak laskavo dajte hazal kaya pokkojjj mne sa oskbne paciiii a emirr ten je ako zakusok na čerešňičké éé môj emirče a moja feriha emir sarafolu a feriha ilmazova cmukiii lubim vvasssss :-* :-* :-*
      :-* :-* :-* :-* :-* :-*
  • MAITE . maš pravdu to nezaleži na višu a ani na hmotnosť ..... maťe/maš prawdu moja je hwiezda a i bude*********(feriha)
  • ahoj feriha si velmi moc pekna velmi sa mi pacis ako herecka vies chcela bi som bit tebou zacinam to robit napr.obliekam sa tak ako ti dovolujem si to lebo ma oci podobne ako ti a bielu plet us ma aj doma tak volaju tesim sa ze mozem sa na niekoho podobat a este na teba len skoda ze si sa naozaj nezamilovala do emira
  • já sem taky vešineš ona a jemi 13 let .ale já to nechapu jakto že umžela omu nezozumim .v 67 díli umže tak co bude stim filmem když umře feriha a emir zuztane sam tak tak se bude jmenovat ten film feiha kdyř umřela to mi mozek nebere
    • Feriha umre ale emir syyy. Najde inuuu bude sa podobat na ferrihuuu
    • Caje feriha umre ale emir bude smutit ale potom syy najde inu bude blondina a bude sa podobat na ferihu noaco ze je hlavnow rolov feriha ale to dievca co sy nasiel emir bude sa podobat. Na ferihu notak takk hee
    • Ne seriál se bude jmenovat Emirova Cesta nebo tak nějak
      • nieeeeeee........lebo vola sa feriha a aj tak ostane hej ????? :-P
      • Caaje bude sa volat feriha!!!! Chapesss boze cowwi ste za lidi hahhahaha ze vraj chuderyyyy???? Lebo nic newiete ani jak sa sprawne vola ???? Hazal kaya sa vola a emir cagatay ulusoy a korayy. A hande sa volaju'''''''???musite uhadnut. Lebo hande mala vcera narotki14. 10 hejjjj
  • si moc pekna feriha ale emir je moj
    • caje to by si chcela ne haha čaje nigdy emiR nebude tuoj iba sniwaj
  • Supér ale ako to ze si odisla?????jaj milujem vas
    • noa??? že odišla ale maš aj trochu prawdu že prečo odišla lebo asik jej dal emir facku!!!!!!! preboha ale kebi som bolla na ferihinom mieste tak bi som ani newahala a bi som išla az bi som behala za emiromm ale sak to je iba film... a herečki musia sa spravať podla jej .....,,,, relaciii no ale musim se priznať že zavidim ferihe ze ma boskaviacu rolu zos emirroomm...... mnamm ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a feriha je krasnaaaaaaaaaa noooo hahehe :-* :-* :-*
  • Preco uz musela Feriha zomriet vet je hlavna uloha aj film sa voa Feriha. A ked Feriha zomrela tak Emir je teraz skaredy
  • friha uzdrav sa hej aj emir lebo mam vas radi ja vjem že si mrtva pozeram tvoj film a mam vas radi a pozdrav emira aj teba hej aj tvojeho brata aj ocka a mam vas radi a pise milana ja vjem že ma ne poznas ale ja teba hej *14* *15* *2* *12* *5*
  • Pekná herečka je ..... a aj samj páči ako hra vo fehire :-) len škoda že je maličká hrozne má to deprimuje bo ja mám az 170 cm a neznasam svoju výšku
    • Joj boze noa a ja. Mam ties taku visku ako feriha158cm ties taku mam wisku??? 10 oktobra mala narotki a mala 24 rokii. Heee dajte jej vsetki pokoj hejjj ja akoze sa volam maite vam howorím aby ste ju neurazali hejjj je pekna to zeje malicka to newadi ale toje dar jeziska ta krasa coje v ferihi-hazal kaya todal jezis darrr
    • No ja by som brala tích 170 cm,mám len 160cm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší