Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • max123verca
    potkat tě někde tak tě nejspíš ojedu ...hihi :-DDDDDD *14* *14* *14* *14* *14*
  • Feriha seri her hayran *3*
  • Ahoj Feriha Proc Nehraje tvuj serial na svatky ale si hodne pekna
  • Feriha si trapna vo filme vyzeraš v pohode ale v skutoçosti si nechala emira kvoli takemu staremu čo je od teba starši o 15 rokov kde si nechala oči emirovi nešaha ani pp päty si sprosta že si emira nechala emir je ten najkraši Ps: si trápna
  • feriha si velmi ppekna drzim ti palce zebi si dala zo seba vsetko drzim ti palce
  • Můžu se zeptat kolik teda Hazal Kaya měří ? To by bylo trošku divné kdyby měřila 158. Je mi 14 let a měřím víc než ona já mám 163. Ale ve filmu se mi zdá velká a moc teda nevypadá na 158 cm.
    • Preco vam ide o wisku jezisku maria boze vsak to nieje jedno jujjssss… hhahaha hambite sa vitahujete sa. A ja mam 15 a mam 158cm a nic mam sa rosplakat
    • katka7932
      Ano meria 158 cm.Pri natáčaní používa podpätky + ked stojí pri natáční pri niekom vyššom stojí na vyššom podstavci než ten dotiční.práve preto že je tká málá,,,,,,
  • Veď Feriha má,len 158 cm a nie 170 ....
    • Ja viemm ??? Ze ma iba???? 158cmm noaaa ze pouzila podpetki toje jej vec natoje predsa herecka nie??!!
      • terezka ma ma prawduu.... do som ja tina :-* noačo že ma len 158 cm a niejake herečki maju aj 130 a čo ale naňu nemate na hazal kaya
  • ahojki feriha mam ta rada a pise milana jak sa mas pozdrav emira a zdrav sa hej mam vas radi aj emira ja vjem že si mrtva po pozeram tvij film *2* *2* *2*
  • Anonym, prečo ťa irituje tvoja výška? Veď 170 cm je tak akurát, ja mám 175 cm a prijala by som aj viac. Vysokí ľudia sú veľmi pekní, mne sa napríklad nepáčia nízki.
    • A mne sa napriklad pacia aj niske aj velke hahahaha*** ci sa nehambyte ze urazate feryhuuuu boze chote do pičiiiiiiiiii. Hejjj len takto vam powiemm. Pozrite bvi ju leen vidite v televizii ale ja som ju videla na zivuvu. A nieje as taka mala. ????ako vyyy syyy mislite stetkiii jedneee ak chcete mozem vam poslat fotku coja som tam s ferihow sfotena a j s emirommm. Ked chcete tak piste ja vam ????poslem?? Jooo!!
  • ahoj feriho moc se mi libi vaš seriál maš narozky přimo na muj svatek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit