Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem na Nově viděla ukázky filmů,které budou vysílat na podzim,a byl mezi nima i Temný rytíř-konečně! *2* Takže se máme na co těšit *14* *5* Tak doufám,že jsem Vás také všechny potěšila-vlastně né já,ale hlavně TV Nova *3*
  • dnes jsem četla o Michelle Williams, že bude hrát Marilyn Monroe a v tom článku bylo zmíněno i o jejím zesnulém manželovi Heathovi. Bylo tam i pár obrázků ze Zkrocené hory, kde spolu oba hráli. Chtěla jsem jen říct, že i když už se diskusí tady nezúčastňuji, neznamená to, že na Heatha už nemyslím. Je to naopak. Jen to tolik nebolí jako na začátku, kdy jsem potřebovala všechny nahromaděné emoce ventilovat a s někým se o ně podělit. Heatha budu mít v srdci pořád. I když si řeknete, že to byl přeci jen herec, kterého jsem neznala. Prostě to tak cítím a sama se divím co se mnou Heat udělal. Nejsem blázen do herců a nikdy jsem nebyla, proto si myslím, že Heat byl opravdu jedinečný.
  • http://www.levneknihy.cz/heath-ledger/d-117891/ Kdyby ji ještě někdo neměl.. Ta cena mě hodně překvapila.
  • stankova.lidka
    Je nádherná. :)
  • eve-lyn

    Matilda

    http://justjared.buzznet.com/photo- gallery/2558029/rachel-weisz-ring-0 5/
    :)))
  • Re: Re: Re: Kletba bratří Grimmů

    Oprava: koupit.
  • Re: Re: Kletba bratří Grimmů

    Dík, tak to si ho musím koupist.
  • l.enik

    Re: Kletba bratří Grimmů

    Nic moc se tu v poslední době neděje. V Týdeníku Televize je o Kletbě článek a je tam vcelku dost zájimavostí o natáčení. Některý věci jsem ani nevěděla. A samozřejmě fotka s Heathem.
  • Kletba bratří Grimmů

    Ahoj, chodí sem ještě vůbec někdo? Chtěla jsem napsat, že v úterý 26.7. dávají na ČT 1 ve 22.20 Kletbu bratří Grimmů. Mám ji moc ráda, Heath je tam strašně roztomilý, určitě se budu dívat. Koukala jsem také na kalendáře na rok 2012, je jich fůra s celebritami, ale s Heathem zatím žádný. Snad vyjde.
  • stankova.lidka

    Imaginárium

    Na novinových stáncích je opět k dostání Imaginárium. :)
  • Re: životopis

    Taky jsem se dívala. :-) Viděla jsem ten dokument poprvé a šíleně mě dojal, byl krásný, dokonce nejedna slza mně ukápla :'(... Ale neskutečně mi (myslím že všem) Heath chybí. Také nikdy nezapomenu, snad brzo budou v TV zase dávat nějaký jeho film ;-)
  • životopis

    Dnes jsem se dívala opět na Heathův životopis, sice jsem ho už viděla, ale stejně mě to moc potěšilo. Bylo to moc dojemné, jak ho měli všichni rádi. Byl vyjímečný a strašně milý. Nikdy nezapomenu.
  • l.enik

    Televize

    Ahoj všem, až půjdete kolem trafiky, nezapomeňte určitě nahlédnout do nové Televize Týdeník na stranu 16, 17. Určitě potěší :-)
  • Re: životopis

    To jsi mě potěšila,určitě se budu dívat.Už to jednou dávali na CT 2,a já to tenkrát neviděla,a strašně mě to mrzelo.To je fajn,že to znovu opakují *4*
  • eve-lyn

    životopis

    ‎12. června 2011
    11:15
    ČT 2
    Svět umění: Heath Ledger ♥
  • stankova.lidka

    Re: Re: Na větrné hůrce

    Promiň, že jsem neodpověděla, ale blíží se konec roku a je toho ve škole nějak moc. Na Větrnou hůrku se určitě koukni ;)
  • Re: Čtyři pírka:Zkouška cti...

    V neděli jsem samozřejmě koukala na Čtyři pírka, je to můj oblíbený film, Heath to zahrál úplně skvěle, jako všechno. Také už se těším, až budou dávat Temného rytíře. Doufám, že budou brzy v TV ještě nějaké další Heathovy filmy. Vždycky mě to moc potěší.
  • Čtyři pírka:Zkouška cti...

    Ahojky lidi *3* Tak pozítří,tj. 15.5. v neděli na Primě,dávají filmík s Heathem,který všichni znáte,a určitě ho i několikrát viděli "Čtyři pírka" *14* .Koukala jsem ,že to sem ještě nikdo nenapsal.Ale určo jste to většina z Vás již četli v programu *3* .Ale pro jistotu,kdyby náhodou to někdo z jeho fanoušků nevěděl,tak to píši...Tak nezapomenˇte se dívat !!!!Nedávno dávaly "Legendy" ,pak "Ned Kelly" ,a ted "Pírka" .... *4* Je dobře,že dávají filmy s Heathem,a že si ho můžeme stále připomínat,jak skvělej byl herec!Jsem zvědavá,kdy budou u nás v televizi dávat dávat Temného rytíře.Už by mohli ,ne?... *7* Mějte se všichni fajn,a hezký víkend všem...
  • Re: Re: Re: Re: Na větrné hůrce

    No nemáš za co :))
    P.S.: Zkus se na něj třeba někdy podívat, je to pěkně zpracovaný film, povedl se! *3*
  • Re: Re: Re: Na větrné hůrce

    Díky tak to jsem vůbec nevěděla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší