Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeho úsměv

    Nikdy nezapomenu na jeho úsměv.sledovala jsem jeho kariéru několik let měnil se před mýma očima z chlapce v muže,ve svých rolích i jako člověk.Je mi moc smutno
    • Re: Jeho úsměv

      Ani já na jeho úsměv nikdy nezapomenu. Na něj se ani zapomenout nedá. Už půl hodiny tady brečím, připadám si jako bláznivá puberťačka. V mém věku se to nehodí, ale nejde to zastavit. Nemůžu si pomoct. S Bohem Heathe...
  • To není možné

    pane bože, to není možné...zjistila jsem to až teď, po tom, co jsem shlédla ten krásný film 10 důvodů, proč tě nenávidím!! Je to neuvěřitelná škoda:( v roce 2001 natáčel tady na Barrandově film Příběh rytíře a mě bylo tenkrát 13 let a byla jsem do něj zamilovaná *3* Tenkrát jsem se osmělila a řekla mu I love you - tenkrát jsem si ani nebyla jistá, jestli to je to, co jsem chtěla vyjádřit! A Heath ulehčil situaci tak, že se na mě jen usmál! Prostě miláček *14* *4* Ať spí v pokoji a klidu. Máme Tě všichni rádi, Heathe *3*
    • Re: To není možné

      JENOMŽE PŘÍBĚH SE NENATAČEL TADY ALE V AMERICE *15* *15* *15* TRAPAS
    • Re: To není možné

      A mas jeho podpis?
  • tetka.betka

    ..

    dobře heatcliff , ja se nehádám Heath byl dobrý, chtěla sem to vysvětlit..moc ho totiž nez¨nám, a opravdu se mi ta Miley, Vanessa, Ashly a podobně nelíbí, takže jako neřeš to.. Heath je opravdu nejlepší :-) ok
  • emo-anne

    heath

    musime si heatha uzivat tak jako kdyby zil..vzpominat na nem v dobrem:) a hlavne na neho nezapomenout!!!! ne ze si najdete nejakeho mladeho holywoodskeho frajirkaa!!! Zboznuju hoo:-*
  • :'-(

    *9* *9* *9*
  • Batman

    V pátek dávali v televizi Batman začíná a jeho pokračování je Batman Temný rytíř. Tak doufám, že by ho mohli v dohledné době dát. Byla bych strašně moc ráda, protože jsem ho viděla jen jednou, měla jsem ho z půjčovny, a moc bych ho chtěla vidět znovu. Stejně si koupím DVD. Heath je tam úplně senzační.
    • petrahladilova

      Re: Batman

      to nebude tak rychlo to si ještě počkáme než bude temný rytíř v telce... *5*
      • Re: Re: Batman

        Ano to je pravda,to si ještě počkáme....snad příští rok se dočkáme *7* Na HBO sice už několikrát Temného rytíře dávali,ale ještě to bude myslím nějakou dobu trvat než bude u nás... *9*
        • Re: Re: Re: Batman

          Jak jste říkali, na HBO už ho hodněkrát dávali, dokonce někdy nedávno, ale je to dabované, a dabing je prostě....není nad originál v angličtině. Heathovo podání Jokera je tam fantastické a to se vším všudy a tím myslím JEHO HLAS. Opravdu doporučuji raději anglickou verzi s titulky. Ale posudte sami. Nad Heathův hlas a podání Jokera prostě není. *4*
  • Heath

    Ahoj lidi, pozdě jsem dnes zjistila, že dávají můj oblíbený film Deset důvodů, proč Tě nenavidím. Moc mě to mrzí, nemohl by mi někdo prosím pomoci, kde bych ten film třeba na DVD mohla sehnat?. Děkuji moc A. *3*
  • NED KELLY

    Čus lidi. Chci se zeptat, právě mi psala sestra, že konečně dorazil Ned Kelly. Viděl jste to někdo? Díky za názory *4*
    • Re: NED KELLY

      Mě asi nejméně ze všech jeho filmů, ale hraje tam zase úplně jinak a néé špatně.
      • Re: Re: NED KELLY

        Jako je to dobrý, ale strašně depresivní...
        • Re: Re: Re: NED KELLY

          No veselé to opravdu není, zvlášť když je to podle skutečné postavy. Takový australský Jánošík. *9*
          • Re: Re: Re: Re: NED KELLY

            To máš pravdu. Navíc já jako milovnice koní, když podřízl svého krásného věrného koně a pil jeho krev aby nezemřel žízní... No mazec. Vlastně jsem si vzpoměla, že ve čtyřech pírkách, takhle vycuc velblouda. No ale ten přežil. Jinak herecký výkon super
            • Re: Re: Re: Re: Re: NED KELLY

              Na toho koně jsem téměř zapomněla, ale na velblouda ze čtyř pírek si pamatuju. Vidíš, takový silný moment...budu si to muset připomenout, člověk rychle zapomíná.
    • Re: NED KELLY

      mě se to líbilo :)
  • heatcliff

    ....

    NEBOJ,JEN TAK MNE NĚKDO NEOKOUZLÍ, PODAŘÍ SE TO MÁLO LIDEM
    A HEATH- TO JSOU OČI A LÁSKA NAVĚKY! *14* *3* *9* *4*
  • petrahladilova

    proč

    Včera mě chytl zas nějakej smutkovej den po Heathovy a normal sem všechny emoce pustila na vzduch..neměl umřít a neměl nás tady tak nechat *9* je mi po něm moc smutno a někdy to je až k nevydržení..a bolí mě z toho u srdce..já hrozně Heathe miluju a říkám to všem a je mi jedno kdo si co o mě myslí páč Heath je jedinečný a krásný člověk a to nejen vzhledem,ale i vnitřně..a vím že ho nikdy nepřestanu milovat a obdivovat i kdybych tady měla být poslední člověk tak sem budu chodit a vzpomínat na něho..vzpomínat s láskou a budu vzpomínat na to jakej to byl úžasnej člověk..
    Prostě na Heathe se nezapomíná *14* *3* je to slunce v mém srdci a můj milovanej andílek *4* .Heathy miluju tě....
    Mocinky moc..a navždy...
    • gallacher

      Re: proč

      taky to tak mam.. *9*
      • petrahladilova

        Re: Re: proč

        sem ráda že nás je víc a tak tolik Heathe milujem.Zaslouží si to je tááák krááásnej a nevšední a milounkej a je prostě nejnejoblíbenější človíček na této planetě i když už nežije,je prostě Náááááááááááš,miluju tě Heathy...
    • emo-anne

      Re: proč

      peti, nebudeš jediná, protože já to tak mám taky....z celého srdce ho miluju a nepřestanu....včera u ned kellyho jsem to nevydržela a vytryskly mi slzy i presto, že jsem se na něho dívala s celou moji rodinou...:( miluju ho a neprestanu:(;-)
    • emo-anne

      Re: proč

      peti, nebudeš jediná, protože já to tak mám taky....z celého srdce ho miluju a nepřestanu....včera u ned kellyho jsem to nevydržela a vytryskly mi slzy i presto, že jsem se na něho dívala z celou moji rodinou...:( miluju ho a neprestanu:(;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit