Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pali

    Nesmierne si vážím a ctím pani Helenku je mojou najmilšou a najmilovanejšou Speváčkou

  • Pali

    Pre mňa je Pani Vondráčková srdiečkovo slniečková Pani Speváčka fandím jej od môjich ôsmich rokov a som náramne šťastný že stále úspešne koncertuje zbožňujem ju a nesmierne si ju vážím a ctím

  • Pali

    Pani Vondráčková je neuveriteľne nadčasová Pani Speváčka s nádherne zamatovým hlasom😍 milujem ju od detstva neviem si predstaviť svoj život bez Helenky 

  • Pali

    Pani Helenka je stále famozna a fantastická Speváčka moc jej fandím🙂😍

  • Luky1987

    Helena Vondráčková nič moc

  • Pali

    Pani Helenka je mojou milovanou Spevákou moc a moc si ju vážim a hlboko ctím je naozaj výnimočná a vzácna multitalentovaná umelkyňa😍

  • Pali

    Helenka Vondráčková multitalentovaná excelentná speváčka a úžasná tanečníčka a steparka vznikajúca charizmatická Osobnosť😍😍😍😍😍

  • Pali

    Obdivujem pani Helenku celý môj život od detstva a som náramne šťastný že je stále aktívna fandím jej a držím je palce 🙂 zbožňujem jej fantastické koncerty prekrásne spieva brilantne tancuje stepuje je absolútnou multitalentovanou Divou🙂

  • alena2

         Vážená paní Helenko Vondráčková,

    (nevím, zda už jste se nezvážila, a jestli (si) Vás pořád ještě můžu vážit, jestli nejsem náhodou OUT!). Jestli dovolíte, napadla mě další BLBINKA, a nejde mi to nesvěřit se Vám: není to tak dlouho, co si celá náš národ posunoval hodiny a hodinky o 1 hodinu kupředu-povinnost používat tzv.letní čas. Nemohla jsem nevzpomenout si na známého "remcala", povoláním pekaře, z Vašeho kraje, který proti tomuto opatření velmi brojil. Když pekař, nelze mi nevzpomenout na oblíbenou píseň v podání Nadi Urbánkové, ve které manželka pekařova si uměla se svým problémem poradit.To byl první krok mých úvah, který vedl k tomu, že jsem si uvědomila TU nespravedlnost: rok má 4 roční období, a časy používáme jen 2. A PAK TO PŔIŠLO: kdyby pekař z Chrudimi používal sluneční hodiny, měl by svúj problém vyřešen!!! Nevím, zda tomuto muži, jehož protesty často zveřejňovala média, nechyběla manželka-ta by si podle vzoru již zmíněné písně VĚDĚLA rady!!! To Vaše manželství se do takovýchto problémů NEMůŽE dostat, možná by si tento vzkaz mohl přečíst Váš manžel, aby-možná zbytečně, možná to už dávno ví-si uvědomil, jakým pokladem-podle historicky doložených zpráv-jsou české ženy, Vás nevyjímaje. Ve zmíněné písni-lehce frivolní-je řešen problém sexu neboli sexiku, v konspiraci nazýván septik, je to jen o čísílko výše, nejde nerozumět-ale tak jako většina písní, i tato, má prostor pro text omezen, moudrost českých manželek je popsána i tam, kde se autor mohl více rozepsat, a ve kterých je obsažen popis toho, čeho byly české ženy v našich dějinách schopny. Kupříkladu Marie Terezie povila 16 potomků-zahanbila mě, já jen 2-ale je historicky doloženo, že tak krásně, jako Vy, nezpívala!!!

         Trápí mě ještě další problém:jak vypadalo soužití manželů Mozartových. Mám pocit, že paní Mozartová se vedle svého manžela obtížně u svých dětí prosazovala-soudím podle množství-podle mě úžasných- skladbiček,jejichž autorem je Leopold Mozart,a které věnoval svému synovi. Pokud se mi podaří rozkrýt toto HISTORICKÉ tajemství, s Vaším dovolením Vás o tom poinformuji. Též jsem začala pro velmi uznávanou českou spisovatelku Boženu Němcovou (tajně) používat jméno Barbora Němcová-taky se jedná o tajemství nikde nezdůvodněné.

         Pokud mé texty ve Vás vyvolávají touhu mě fyzicky ztrestat, ráda se dostavím, ať už s nebývalou ochotou či neochotně, tam, kde Vám tento čin umožním. (pevně věřím, že to přežiju)

    S radostí nad tím, že jsem sdělila další BLBINKY, se s Vámi loučím a přeju Vám oběma manželům Michalovým hezké dny. Teď si jdu na oslavu toho, že jsem tento text sepsala, zahrát SPOKOJENOST od Leopolda Mozarta-důvěrně mu říkám taťka Leopold. Se vzpomínkou v srdci na Vás se loučí Ing. Alena Štočková.

        

  • Pali

    Helenka je srdcová záležitosť


  • Vážená paní Helenko, až v nedávné době mě zaujala v jedné Vaší písni strofa BABIČKA-ADMIRÁL(nejsem si jista, zda v mém věku jsem rozuměla dobře, ale z této podoby zmíněné strofy jsem nadšená!!!)Podobně žertovné strofy jsem objevila na http://www.janarychterova.cz/, abych Vás aspoň trochu upoutala, uvádím několik strof z uvedených webových stránek: JSEM SAMÝ  PRŮŠVIH..., z BETONU MUŽ-TO TEDA KUŠ.....,DEM KRÁST!!!!!!.....Zmíněné webové stránky jsou paní Jany Rychterové, nevím, proč na internetu je utajeno jméno Edita Adlerová-tato  zpěvačka tvoří s paní J. Rychterovou duo na CD TWO VOICES a z něj jsou i uvedené, podle mě velmi zajímavé strofy; CD TWO VOICES je nabízeno na těchto webových stránkách. Dovoluji si napsat tento komentář, neboť se domnívám, že máte vytříbený smysl pro humor, a v případě, že Vás jím naštvu, že jste alespoň v představách schopna mi jednu vrazit-to se domnívám na základě fotografie, kterou jste mi laskavě zaslala, a na které jste ocenila moje BLBINKY, kterými Vás obdařuji. Přeji Vám, aby- snad i po přečtení tohoto mého textu-se Vám ve společnosti Vašeho manžela a množství zvířátek, které žijí s Vámi ve Vašem domě v Řitce, ve vesničce nedaleko Prahy žilo a dařilo co nejlépe. Moc Vás zdraví Vaše posluchačka Ing. Alena Štočková.

  • Pali

    Helenka Vondráčková je pre mňa tou najlepšou a najkrajšou pani Speváčkou😍 mám ju veľmi rád a nesmierne ma bolí ak sa jej ubližuje ona si to nezaslúži zaslúži si obdiv a uznanie milujem ju od detstva

  • MartinDyntar

    Helenka😂😂😂😇☹😐😯🤮🤮🤮🤮☹😯😉😉😂😂😂😀😇

  • Pali

    Pani Helenku obdivujem od detstva a som naozaj úprimne rád že ešte stále koncertuje a spieva jej to náramne skvelo má hlások nežne ľúbezný je to ako balzam🙂🙂🙂 

  • MartinDyntar

    Helenka😂😂😂😇🤮🤮😯😉

  • Pali

    Pani Helenku milujem temer celý život jej koncerty nemajú chybu je rovnako vynikajúca speváčka ako aj brilantná tanečníčka jedinečná a nadčasová Speváčka a milá srdcová ľudská Osobnosť😍 

  • Pavol

    Excelentná HELENKA v poľskej TV Silvestovskej show🙂

  • Pavol

    Helenka je obrovská hviezda na scéne populárnej hudby pôsobí už neuveriteľných 56 rokov obdivujem ju už 52 rokov je mojou srdcovou záležitosťou vážim a ctím si ju aj ako výnimočnú vzácnu a jedinečnú ľudskú Osobnosť😍 bolia ma mnohé ataky voči jej osobe mnohé sú vyfabulované a falošné kam až zašla zášť závisť a zloba čllovek tomu ani nechce veriť...ale k pani Vondráčkovej je pre mňa tou najlepším človekom so zlatým láskyplným SRDCOM😍 a teší ma že jej to stále nádherne spieva prekrásne tancuje stepuje je neskutočne multitalentovaná moc jej fandím a držím palce nech sa jej ešte dlho darí Helenka Vondráčková je pre mňa Srdcová Láska ako nadčasová Speváčka a báječne srdečná Dáma

  • alena2

    Vazena pani Helenko Vondrackova, moc dekuju za darek, ktery jste mi poslala-fotografii s Vasim podpisem a oceneni mych textu, adresovanych Vam, jako BLBINKY. Ja uz mela strach, ze tomu memu humoru nebudete rozumet ani Vy! Zoufalec-pokusitel Alena(ALE jsem ZENSKA~zoufalkyne pokusitelka mi nezni dost CESKY).

    Zdravi ing. Alena Stockova

  • MartinDyntar

    správně Luky1987, jen tak dál... souhlasím s tebou!, tvrdě se opři do těchto interpretu jaké sám už zminuješ. Dík!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit