Přejít na výpis diskuzí

Hugh Dancy

OSOBNOST 4.3.2007 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: hughdancy.estranky.cz

    NOJO, ALE JA JSEM SPIS NA INFORMACE PRES HANSE, VIS. *3*
  • Re: Re: Re: hughdancy.estranky.cz

    takovýho člověka jako seš ty bych potřebovala jako sůl,já se na těch stránkách nezmůžu skoro na nic *1*
  • Re: Re: hughdancy.estranky.cz

    jee...kde bereš ty informace,nechceš se mnou mít fakt ty stránky? *3* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

    jee.....a já myslela,že tady byl jenom v těch karlových varech *1* ...tak díky za informace *3*
  • Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

    PRO TVOU INFORMACI ZDE NATACEL TYTO FILMY:
    LES MISERABLES(BIDNICI)1998;
    CANONE INVERSO - MAKING LOVE Z ROKU 2000;
    THE MISTS OF AVALON(MLHY AVALONU)2001;
    DEATHWATCH(MRTVA HLIDKA)2002;
    DOCTOR ZHIVAGO(DOKTOR ZIVAGO)2002;
    COMFORTABLY NUMB Z ROKU 2004;
    ...A LONI BATHORY. *3* JE TU UZ SKORO JAKO DOMA. *1*


    BATHORY VZNIKLO V KOPRODUKCI SLOVENSKA, CESKE REPUBLIKY, MADARSKA A VELKE BRITANIE. *3*

    A SPATNA ZPRAVA JE TO, ZE NA PREMIERU SI JESTE PEKNE POCKAME. KVULI TOMU, ZE BLBI ANGLANI NEDOKAZALI KVALITNE VYROBIT ZVUK SE PRESUNULA PREMIERA NA 17.LEDEN 2008. *9* *9*
  • Re: hughdancy.estranky.cz

    NE, HRAJE JEDNU Z HLAVNICH ROLI, OSUDOVOU LASKU CACHTICKE PANI - ITALSKEHO MALIRE CARAVAGGIA... *3* *14*
  • hughdancy.estranky.cz

    a v tom bathory hraje nějakou malou roli???
  • Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

    ...fakt jo??a já myslela,že tady byl jenom jednoua to na tom festivalu v karlových varech=)to je skvělí,už se těším až bude ta premiéra bathory *14* to je českej film ne???myslím..
  • Re: Re: HANS MATHESON:)))

    ON TU PRED ROKEM PRAVE NATACEL "BATHORY", TAKZE K VIDENI BYL VSUDE MOZNE, VCETNE SLOVENSKA. ON TU VUBEC STRASNE MOC UZ CASTO NATACEL, ASI UZ SESTKRAT. *3* TAK SE NAM SNAD NEKDY JESTE POSTESTI, ZE V BUDOUCNU NA NEHO TREBA NARAZIME. *3* *4* URCITE MA PRIJET NA PREMIERU "BATHORY", TA ALE BUDE AZ PRISTI ROK V LEDNU, ZAS TO POSUNULI.. *9* *14*
  • Re: Re: Re: Re: WEBOVKY

    Furt lepsi nez ja. *3* Bych se nezmohla ani na tohle.. *9*
  • Re: Re: Re: WEBOVKY

    děkujuuu *3* .....ale chtělo b to ještě pořád trochu vylepšit....nj kdybych to uměla,ale já sem na vytváření stránek upe levá *1*
  • Re: HANS MATHESON:)))

    bohužel ne,ale byl před rokem v český republice,v karlových varech,tak mě mrzí,že sem to propásla *9* ,ale tehdy sem ho ještě neznala.... *9* ...tak někdy příště *1*
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NEKDY NA VLASTNI OCI??? *14* *14* *14*
  • Re: Re: WEBOVKY

    KDYBYCH TO UMELA, POMOHLA BYCH TI S TIM, ALE JELIKOZ JSEM ANTITALENT NA TECHNIKU, BUDE TI S TIM MUSET POMOCI NEKDO JINY. NEMAS NEKOHO DOMA NEBO ZNAMEHO, KDO TO UMI? JINAK JSEM SE PODIVALA, TY STRANKY JSOU PEKNY. *3*
  • Re: WEBOVKY

    noo.....asi jediný mám já *1* a to hughdancy.estranky.cz,tak se tam dyžtak podívej=)ale říkala jsem si,jestli byste o něm nechtěli udělat nějaký pořádný stránky,já chtěla ale neumím dělat takový ty designy a tak,tkaže kdyby nás ty stránky dělalo víc,tak by to bylo super ne???
  • Re: Re: Re: jeja...

    Hansik je krasnej a talentovanej chlap!! *3* *14* *14*
  • Re: Re: Hugh ve filmech....

    Moc se na ně těším, ale na ukázkách Eveningu bylo, že skočí ze srázu a nejspíš zemře. Doufám, že jestli zemře, tak až na konci filmu *9* . Jinak budu naštvaná. Na film půjdu kvůli němu a nakonec tam zemře hned na začátku, ne??!! *10*
  • WEBOVKY

    MA HUGH V CECHACH TAKY NEJAKY STRANKY?? *7* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: .....

    KATE BLANCHETT HRALA VE FILMU O KRALOVNE ALZBETE. *3*
  • Re: Re: jeja...

    SOUHLASIM, ZAHRAL TO MOC DOBRE. *3* JINAK BRITOVE VE STEJNEM ROCE(2005) JAKO TENTO UZASNY FILM NATOCILI PRO BBC I 4-DILNOU TV MINISERII "THE VIRGIN QUEEN" V REZII COKY GIEDROYCOVE, KDE HLAVNI ROLI ALZBETY HRALA ANNE-MARIE DUFF, JEJI SESTRENICI KRALOVNU MARII HRALA JOANNE WHALLEYOVA (ZNAMA HLAVNI ROLI ZE SERIALU O SCARLET O'HAROVE), ROBERTA DUDLEYE-HRABETE Z LEICESTERU HRAL TOM HARDY A ROLI, KTEROU HRAL HUGH DANCY V KRALOVNE ALZBETE, HRAL V TETO VERZI HANS MATHESON. VICE NAJDETE NA OFICIALNICH STRANKACH TELEVIZE BBC http://www.bbc.co.uk/drama/virginqu een/ *3* NEMUZU POSOUDIT, KTERA VERZE JE LEPSI A KDO ZAHRAL ROLI ROBERTA DEVEREAUXE-DRUHEHO HRABETE S ESSEXU LEPE, JESTLI HUGH DANCY, HANS MATHESON NEBO KDOKOLI JINY, PROTOZE OSTATNI VERZE JSEM NEVIDELA. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit