Přejít na výpis diskuzí

Hugh Grant

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ei123

    Dotaz

    Víte někdo jak se jmenoval tan film jak tam byl Hugh do půloviny těla nahý v ňákě sauně. Předem děkukji za odpověď.
    • ei123

      Re: Dotaz

      ahoj nejspíš myslíš Bridget Jonesovou2: S rozumem v koncích. A mám takový pocit že se do půlky těla objevil ještě v Lásce s Výstrahou(Two weeks Notice)
  • natis97

    hugh

    ze je sladky? ta jeho mooocinky kvasna tvaricka a to jeho sexi telo na to ze je mu 49let je bozi. on je nej chlap na svete *14* *14* *14*
  • ei123

    proč

    Proč tady ta konverzace tak vázne vždyť je to super herec.
  • ei123

    Hugh

    V čera večer jsem se vrátila z Anglie. Hugh mi řekl že s natáčením filmů nekončí bude psát a natáčet dohromady takže se mužete těšit na filmy od něj na dále. *4*
    • ty jsi se s nim nesešla a když jo dokaž to
    • Re: Hugh

      ty jsi mluvila s hugh grantam?? jaky je jaky ma hlas?? *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • ei123

        Re: Re: Hugh

        Ahoj, promiň že jsem ti nenapsala. No těžko říct jaký má hlas asi znáš jeho hlas z nějakého rozhovoru. Kamery trochu zvuk změní ale když ho někdy poslouchám tak se mi jeho hlas docela líbí. Postupem času se jeho hlas mění (jako každému) k hlubšímu. Když budeš mít ňáké otázky tak napiš na můj profil a já ti odepíšu.
    • natis97

      Re: Hugh

      nekecej *8*
  • natis97

    jj

    KRASNYYYYYYY MOOOC *4* *3* *14* *14*
  • ei123

    Znám ho

    Znám ho osobně asi dvanáct let je jako můj táta prostě ho žeru Je úžasný herec. *4*
    • las

      Re: Znám ho

      ty ho znáš????????????
      je to super hrerc *14* mam ho moc ráda
      • ei123

        Re: Re: Znám ho

        Když mi nevěříte vaše chyba. Já jsem osobně lepšího člověka než je Hugh nenašla.
    • Re: Znám ho

      *14* *14* *14* *14* *4* prostě k sežrání!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *1*
    • Re: Znám ho

      určitě, nevymýšlej si *5* *5* *10* *16* *10* *16* *8* *8* *13*
  • aaron200

    co vlastne

    co na nom vidite? co je tak uzasne? moje devce ho upe zere. Nechapem....co? *7* *7*
    • janulqadostalova

      Re: co vlastne

      Stačí se pouze podívat do jeho ledově modrých očí.. A uvidíš co na něm všichni vidíme ;)
  • sx

    Jak jim to Hughu můžeš věřit??
    Když ti nějaký "kamarád" řekne že vypadáš jako tlusté prase..přeci si to nemůžeš brát osobně..ne?
    Podle mě jsi úplně normální a ani jsi nestloustnul...nenech si sebrat sebevědomí a jdi hrát!!!
  • c

    Tvl on se snad zbláznil..vypadám jak tlusté prase bla bla bla..vůbec!!!
    Podle mě asi ztloustnul ale není prase a ani ne obézní a normálně to může shodit...ať prostě chvilinku drží dietu a bude jako dříve a VŮŮBEC bych ho netipovala na 49 let..měl by pokračovat v herectví protože je opravdu dobrý a podle mě je to hodně předčasné..psát může ještě později..já bych hrála být v jeho kůži..
  • f

    Tvl to je mu už 50????...
    Vypadá tak o 20 let mladší haha

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit