Přejít na výpis diskuzí

Hugh Grant

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ei123

    Dotaz

    Víte někdo jak se jmenoval tan film jak tam byl Hugh do půloviny těla nahý v ňákě sauně. Předem děkukji za odpověď.
    • ei123

      Re: Dotaz

      ahoj nejspíš myslíš Bridget Jonesovou2: S rozumem v koncích. A mám takový pocit že se do půlky těla objevil ještě v Lásce s Výstrahou(Two weeks Notice)
  • příbuzní?

    je příbuzný s hercem Richard E.Grantem? *7*
  • simina.1

    Hugh Grant je nejlepšíí :-)

    hugh grant je ten nejlepší herec kterého znám, viděla jsem s ním už mnoho filmů a nejvíc se mi líbil ve filmu hudbu složil slova napsal kde byl vážně užasný a chystám se už koupit DVD z filmem Morganovi kde taky hraje je toti užasnéj a strašně pěkně takčí(viz hudbu složil slova napsal) a chtěla bych se zeptat nevííte někdo jestli bude ještě něco točit ? rada bych bo by byla škoda aby nic už nenatáčel. a ei123 ty ho vážně znáš osobně ? prostě hugh grant je nejlepšííí :-) a chtěla bych ho někdy vidět... *4* *4*
  • simina.1

    merry christmas for Hugh

    Merry Christmas Hugh. and Happy new year :-)
  • hugh

    I love hugh grant very much. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ohh *14* *14* *14* HE is very beautifuj. HE is sweet. HE has a son? and if so, I hope it is as beautiful as your father. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* i love Hugh Grant veri much :D *14* *14* *14*
  • high grant

    miluji Hugh Granta on je uplně překrasny sladky ma sexy usměv nádherné oči *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* proč už mu je 50 let a proč žije v londýně?? jo a nevíte jestli nemá syna??kéž by jo :(
    • Re: high grant

      ahojik, ne Hugh syna bohužel nemá ale četla jsem v jendom rozhovoru že by chtěl mít děti ....
      • Re: Re: high grant

        dik za odpověd, ale řekněte není to škoda že nemá syna?, *9* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • janulqadostalova

          Re: Re: Re: high grant

          Nevím jestli je to škoda, protože i kdyby ho měl, tak bude žít v Londýně, což je celkem k ničemu.. A nikdy nevíš jestli by byl vůbec na Hugha podobný. A kdyby někdy v budoucnu Hugh syna měl, asi by byl o dost mladší než my :( *9*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • Happy birthday Hugh!! You are super!! *14* *14* ♥♥
  • c

    Tvl on se snad zbláznil..vypadám jak tlusté prase bla bla bla..vůbec!!!
    Podle mě asi ztloustnul ale není prase a ani ne obézní a normálně to může shodit...ať prostě chvilinku drží dietu a bude jako dříve a VŮŮBEC bych ho netipovala na 49 let..měl by pokračovat v herectví protože je opravdu dobrý a podle mě je to hodně předčasné..psát může ještě později..já bych hrála být v jeho kůži..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit