Přejít na výpis diskuzí

Hugh Grant

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všechno nejlepší :-* ♥
  • vše nej *4*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • ei123
    Tak ještě tady. Všechno nejlepší k narozeninám. *3*
  • cezetka

    ...

    Wow,vážně pěknej :) ...obzvlášť,když byl mladej :) *14*
  • Hugh

    Hugh je jeden z nejkrásnějších chlapů, kterýho znám. Je doopravdy skvělej. *14*
    • MOje slova!!! Miluju ho! *14*
  • ei123

    Skvělá správa

    Ahoj lidi, mám tu zprávičku, která se šíří netem a potvrzuji že Bridge Jones 3 se točit bude ještě není známě datum začátku natáčení a ani se neví místo natáčení. *3* *4*
  • ei123

    Anglie

    V neděli letím do Anglie na týden chcete se na něco zeptat Hugha?? Otázky pište sem nebo a můj profil. Nezaručuji že ale odpoví na všechny otázky.
    • už jsi za ním jela
    • Ahoj vím, že jsem tady 100 let za opicema ale až pojedeš do Anglie mohla bys mi přivézt fotku a podpis??já tam jedu na jaře ale nepočítám s tím, že bych ho potkala díky moc.Kdyžtak napiš na můj mail-mariedkaa@seznam.cz(ty 2,,a" tam opravdu jsou:D)zbytek bych kdyžtak domluvila přes mail díky moooc Mája:D
    • Re: Anglie

      hele kde jsi hugha potkala??jedu do anglie v červenci a chtela bych se s nim videt dekuju za odp...H. *4*
      • ei123

        Re: Re: Anglie

        Ahoj, no mi se známe už pár let. To je těžký ale hodně chodí na Londýnský golfový hřiště. *3*
  • kdo je kdo

    kdo je žena hugha granta???někdy bych ho chtela videt je prostě krásnej♥♥♥ *4*
    • janulqadostalova

      Re: kdo je kdo

      Lidi, tohle jsou otázky.. Vy o něm snad vůbec nic newíte... Hugh nemá ani děti, ani manželku.. *16* *16* *16* *16* *14* *14*
      • moje řeč
      • simina.1

        Re: Re: kdo je kdo

        zato ty o něm víš všecko že jani :-) však víme :-)
  • I♥

    I♥ Hugh Grant. He is very nice!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit