Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • H.L.

    JHugh Laurie je prostě boží, líbí se mi jak mluví, jak hraje, jek hraje na klavír i kitaru, miluju jak spívá i ty jeho fórky jako např. v Late night show (snad je to správně)...škoda jen že nemůžu sehnat tu jeho knížku... mmch i jako komik je bomba!!! on je z tý generace po montipajtnech a je to znát!!! Já ho miluju...je chytrej, inteligentní a ftipnej a navíc je to kuuusssaaannneeccc!!! *14* PS: jeho oči jsou vážně úža, ty umí mluvit beze slov...
    • Re: H.L.

      Jo ty oči... tato fotka to dokazuje a podle mě je nejpěknější: http://foto2.osobnosti.cz/76881.php *14*
  • Očička

    Mě sea něm nejvíc líbý jeho oči, nádherný, jasně modrý OČI!!!! *14* *14* *14*
    • Re: Očička

      to totiž snad ani nejsou oči normální lidský bytosti! to je něco nadpozemskýho! *14* bože! do těch bych se koukala denodenně!
  • OTÁZKA

    A není on ten Laurie taky muzikant? Podle některých fotek.Nebo to je jen z nějakých filmů, nevíte někdo?
    • Re: OTÁZKA

      Hugh Laurie rád hraje na klavír. *3* *4* *14* *14* *14* *14*
    • Re: OTÁZKA

      Umí hrát na klavír a ještě nějaké další hudební nástroje *5*
    • Re: OTÁZKA

      jo je, v současnosti hraje na klavesy s Band from TV (http://www.myspace.com/bandfromtv) - zrovna natáčí pár písniček na soundtrack k Housovi. a taky hraje na kytaru, bicí, umí zpiva a napsal knihu (je vtipná a zmiňuje se v ní o Praze *1* ). ten chlap je tak trochu genius *14*
      • Super Blog o Hughovi

        http://housem.d.sblog.cz/
      • Re: Re: OTÁZKA

        on byl v Praze? kde by se ta kniha dala sehnat? díky moc!
        • Re: Re: Re: OTÁZKA

          jo byl tu asi tak před 12 lety - natáčel tu film A Pin for the Butterfly. no kniha bohužel nevyšla v češtině ale jestli umíš trochu anglicky tak ti ji můžu poslat mailem *4*
          • Re: Re: Re: Re: OTÁZKA

            Mohla bys mi ji taky pls poslat? ja anglicky umim docela dobre uz jsem prelözila kotel zivotopisu a dala je na osobnosti.cz *14* Byla bych silene rada kdybys mi to poslala
          • Re: Re: Re: Re: OTÁZKA

            pic, sorry že se takhle ftíram, ale chtěla bych tě poprosit, jestli bys mi tu knihu nemohl(a) taky poslat moc by mě to zajímalo. moc děkuju ahoy
            • Re: Re: Re: Re: Re: OTÁZKA

              I já se tady vtírnu, prosím mohla bys mi tu knihu taky poslat *14* Jsem cvok do Hugha, a moc by mě zajímalo jak píše... Díky moc *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: OTÁZKA

              Mohli byste mi ji taky poslat? Prosím prosím!Nádherné oči!!!A vůbec všechno! mon.lar@centrum.cz *3*
          • Re: Re: Re: Re: OTÁZKA

            Jj, určitě, bych byla moc ráda! děkujju moc! *4*
  • božííííííííííííííí

    Je nádhernej a chytrej Hugh vystudoval Eton a Cambridge....chjo chjo a ten jeho suchý anglický humor *3* ho chi celýho!!!!!!!!!!!!!
  • Je nádhernej a super!!! *14* *14*
  • fotka

    nevíte z jakýho filmu je ta fotka ve 4. sloupku, 9. řadě?
    • Re: fotka

      Myslíš tu jak tam má na sobě ten župan a vykecává s jiným pacientem (nebo co to je)?? To bude nějaký novější díl Dr.Hause - teda myslím *3*
  • mnau

    Je uuuuzasny.... trosku mi akorat pripada naseho tomase hanaka, nemyslite? Jinak co mam dodat. Je pravda ze jsem malinko starsi hclapy, ale ze jsem i na serialovy, no to me podrzte =))
    Ma v sobe charizma, to musi uznat ne? Je proste prima ;) Zvlast jak podava svoje hlasky, snad je takovy i ve skutecnosti =)
    A to ze byl pred dvema rokama v cechach, jsem az do ted nevedela =)
    I LOVE YOU *14* *14*
  • Smůla

    Tak to máš holka smůlu, toho už jsem si zabrala já :-) Ale abys neřekla můžeme se o něj podělit, třeba by mu nevadilo mít dvě najednou :-) Každopádně je dokonalej, radči na to ani nemyslet *3*
  • jeeee

    já s nim chcu spat
    • Re: jeeee

      Ja taky *14* *14* *1*
    • Re: jeeee

      no a teď mi řekni kdo by nechtěl! *14* takvej kořen! stačilo by mi se o něj starat, o ty jeho úšklebky a ty modrý očička! *14*
  • Překvapení

    Trochu mě včerejší díl zklamal, myslela jsem, že se Cameronová vrátí a bude nějaký ten románek, ale vypadá to, že na ní náš pan doktor kašle. No tak třeba příště. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit