Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čeština

    Jak někdo může napsat medailY??? To je do očí bijící!!! *16* *1*
  • allisonc

    Mantalista vs. House

    No já si myslím, že House je mnohem lepší než Mentalista. A navíc, House byl první!!
  • gunny

    Mentalista vs House

    Já myslím,že je lepší House,a to o hodně,Mentalista je sice chytrý,ale až moc namyšlený.House je pros tě NEJ VE VŠEM !!
    • ajulina

      Re: Mentalista vs House

      jo House je proste House... *5* miluju tenhle serial..ani jeden dil sem nevynechala....ae mentalista je taky suprovy... *3* me se teda libi... *14*
      • gunny

        Re: Re: Mentalista vs House

        Jo Mentalista taky není špatný,ale prostě House je House a zdá se mi že Mentalista si vzal pár (skvělých) vlastností od House.

        Můj nejoblíbenější seriál je House,ale dívám se i na spustu dalších i na Mentalistu,ale to nezmění nic na tom,že house je NEJLEPŠÍ. *1* *3*
    • sara.jenni

      Re: Mentalista vs House

      To máš pravdu!!!!!! House je nej!!!!!!!!! a jenom bych chtěla říct, že si nejde nevšimnout toho, že mají až moc společného! Třeba už jen název House má "H" v rámečku a mentalista je celý v ramečku a dokonce jsem viděla fotk kde mají stejnou košili *4* ! samozdřejmě, že Hughovi sluší, ale mentalistoviny ne *4* *4* *4* !!!! No prostě na House nemá a ani nikdy mít nebude!!!!!! I love HOUSE! I love HUGH!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • gunny

        Re: Mentalista vs House

        Máš pravdu mají toho dost společného.Třeba Hugh je Angličan a do Ameriky přišel kuli herectví.Simon (mentalista) je Australan a taky přišel do Ameriky kuli herectví.
        Taky umí odhadnout lidi jako house a taky vždycky přijde na pravdu a taky ho postihla tragédie jako House. (Jsou skoro jako bratři).
        Mentalista není tak úplně nejhorší seriál ale trošku mi to připomíná seriál Můj přítel Monk.
        Podle mého názoru House nikdy neomrzí a Hugh Laurie už vůbec ne !! *3*
  • aannddrreejjkka

    Anketa Dr.House vs Mentalista

    Ahoj hlasujte! http://diskuze.libimseti.cz/dr-hous e-vs-mentalista-831240?uid=9c93aca5 259da04d6b7525f112ef8a1a
    • lili444

      Re: Anketa Dr.House vs Mentalista

      No..to se mi teďko zrovna nějak nechce xD..ale fandim :D
      Mimochodem moc děkuju za příspěvek na profil (lidé.cz)...mně tam nějak ty obrázky nešly odeslat..nu až zjistim, co s tim, tak ti tam něco taky dám x)
      • Re: Re: Anketa Dr.House vs Mentalista

        Jo......:)
  • dannyc

    Talent

    Několika slovy - geniální, nepopsatelný, nenahraditelný, talent, talent, talent.
    Každé pondělí děkuji, že ho obsadili do role House. Díky moc!!
  • katuska162

    Inzerát

    Ahojky!! Nevim jestli jsou povolené reklamy, ale chtěla bych vám nabídnout výmenů mích plakátů za ty vaše nebo cokoliv jinýho... mám všechno možný Lady gagu, miley, jonas brothers, linkin park, rybičky48, ben barnes, stmívání, harry potter a spoustu dalších. Jsou hlavně z brava top dívky popkornu a tak...dyštak se ozvěte na kashenka162@email.cz nebo na icq 388-928-958 děkuju papapa Kačenka
    *3*
    • Re: Inzerát

      nemáš johnnyho deppa ?
  • gunny

    5.řada

    Nojo no pátá řada bude plná změn.
    • sara.jenni

      Re: 5.řada

      jakých především???
      • lili444

        Re: Re: 5.řada

        Třeba jak se teď House líbal s Cuddyovou, to je změna...
        Jó, změna je život :D
        • sara.jenni

          Re: Re: Re: 5.řada

          To souhlasím! Změna to je a dost pokrok Houseově životě. Teď v pondělí (včera) House dokonce Cuddyové šahel na prso a dal ji stůl co měla u své mámy doma. Nikdo o tom nevěděl jenom ona...měl to dobře promyšlené!!! on je super!!!!!!!!!!!!!!! Moc se vždy těším na další díl, hned po skončení dílu bych se klidně koukala na další!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE HOUSE
          • lili444

            Re: Re: Re: Re: 5.řada

            (kýv kýv)...škoda že ho teď dýl neuvidíme *9*
  • sara.jenni

    5.řada

    Včera byl první díl 5.řady...bylo super ho zase vidět po 2 měsících!!!!! Od Wilsona dostal pořádnou bodnou ránu do srdce *9* chudáček!!!!!!!
    • lili444

      Re: 5.řada

      Tohle jsem psala na diskusi-

      Jsem v šoku...Wilson odejde?!
      některé věty: W - "Obětuješ život pacientky abych tu zůstal?
      H - Tvý přátelství pro mě znamená víc..
      Tohle bylo snad nejhezčí co kdy House řekl :))
      W - už nejsme přátelé a nevím jestli jsme někdy byli...tak tohle mě zaskočilo

      Hej a ta poradna Cuddyový xD!!Ježiš!

      Jako Wilson vážně odchází jo?

      *3*
      • katuska162

        Re: Re: 5.řada

        V jakym díle to bylo???
        • sara.jenni

          Re: Re: Re: 5.řada

          hned v prvním!!
      • sara.jenni

        Re: Re: 5.řada

        Wilson se vrátí, sice nevím jakým zázrakem ani kdy, ale vrátí. A máš pravdu s tou větou, nikdy jsem neslyšela, že by House řekl že mu na tom přátelství záleží!!! ale že by Wilson zase řekl tohle tak to mě taky zaskočilo i věta House-Tvý přátelsví pro mě znamená víc
        • lili444

          Re: Re: Re: 5.řada

          jo, to už jsem se taky dozvěděla že se nějakým zázrakem vrátí...ta diskuse tam neni pro nic za nic *1*
          Myslim že se prý vrátí na pohřbu Housova otce či co...nj, asi bych se zbláznila, kdybych přišla o nej herce *4* *3*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: 5.řada

            úplně tě chápu!!!! asi bych se taky zbláznila kdych přišla o nej...herce akorát v mém případě to tak nehrozí, protože on by jen tak odejít nemohl když je o vlastně o ně!!!!
            • lili444

              Re: Re: Re: Re: Re: 5.řada

              xD nj...
  • sara.jenni

    Dívka z ria

    Nevíte prosím někdo kde by jsem se mohla podívat ne film Dívka z ria??? chtěla bych to moc vidět, ale nemůžu to nikde najít. Děkuji předem!...:-)
  • lili444

    Konečně!!

    Tak v Pondělí - 7.9.2009 - konečně odstartuje 5. řada Dr.House!!!!Jupííí
    I když mám radši jeho nejlepšího přítele..Hugh je někde blízko pod nim xD *4*
    • Re: Konečně!!

      já milujinečkám Chasíčka... mucinešky musinečky *14* *14*
    • sara.jenni

      Re: Konečně!!

      já mám taky raději House *14* *14* *14* *14*
    • aannddrreejjkka

      Re: Konečně!!

      To jjá mam zase víc Housíkka...:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší