Přejít na výpis diskuzí

Hugh Laurie

OSOBNOST 31.12.2006 
516 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aannddrreejjkka

    Re: Konečně!!

    To jjá mam zase víc Housíkka...:D
  • lili444

    Konečně!!

    Tak v Pondělí - 7.9.2009 - konečně odstartuje 5. řada Dr.House!!!!Jupííí
    I když mám radši jeho nejlepšího přítele..Hugh je někde blízko pod nim xD *4*
  • sara.jenni

    Re: film

    já jsem se koukala a byl úžasný!!!! jako všude!!! *14* *14* *14* *14* on je prostě nej.....
  • gunny

    film

    V sobotu 28.8. hrál ve filmu let fénixe.
  • sara.jenni

    Re: H.L.

    To máš pravdu!!! On je šikulka!!! *14* *3*
  • gunny

    H.L.

    No nato,že mu je 50 je v dobré kondici.Každý den se učit scénáře a v Americkém přízvuku to dá práci.Skoro vůbec nespat,nejíst a ani nevidět svou rodinu.A on to všechno zvládá s klidem a ktomu si ještě vymýšlí hlášky,píše další knihu atd. To by chtělo nějaké ocenění,nebo spíš dovolenou. *1* *1* *1*
  • Re: je super!

    takže kazdy den se dívám na moje cedecka Dr.House... ja ho nejvic miluju ja ho proste zboznuju je nejlepsi a nevíte jak dopadne v poslednim dile? a proc se libal s cuddyovou? jko to sem este nevidela.. plzz odpovezte mi spis na email Katie.Daggert@seznam.cz díík *7*
  • maky18

    ...

    VÝBORNEJ HEREC *14* *14* *14* *3* A nejen v dr. Houseovi *1* *1*
  • sara.jenni

    hugh!!!

    Hugh je prostě boží!!!! je lejlepší herec co znám!!!!! Mám homoc ráda a doufám, že bude dál natačet Dr.House, protože je to super super seriál!!!!!! taky nej.....!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • energer

    Doktor

    Podle mne jeto skvělí herec a hudebník,ta role Dr.se mu velice hodí.sice je trošinku starší ale má nato,čauky lidičky *3*
  • mishel1167

    je super!

    Já vám nevim proč ale mám ho ráda a líbí se mi! *14* *1*
  • verunkaa

    muz se zeleznou maskou

    no nejvííc sem se smála když sem ho tam viděla *1*
  • aannddrreejjkka

    .......

    http://www.super.cz/super-akce/3300 0-ktere-filmove-hvezdy-jsou-podle-v as-nejpritazlivejsi.html Je to kdyžtak vpravo Skoro dole barevným písmem *1* *1*
  • gunny

    pár Informací

    Stejně jako jeho otec, byl i Laurie velký sportovec. Vesloval na střední škole i na univerzitě. V roce 1977 se stal juniorským mistrem Anglie a reprezentoval anglický juniorský tým na světovém šampionátu, kde skončil na 4. místě. Později, v roce 1980, také dosáhl ocenění Blue taking part na oxforských a cambridgeských veslařských závodech. Laurie je členem Leander Clubu, jednoho z nejstarších veslařských klubů na světě. Jeden z člunů v Selwynu byl pojmenován „Laurie“ na jeho počest.

    Kvůli onemocnění infekční mononukleózou byl nucen zanechat veslování
  • gunny

    Re: ?

    Byl to moc dobrý sportovec,když studoval v Cambridge tak hodně času trávil na vodě - vesloval,v celku 8 hodin denně.Myslím,že byl na 3.místě,když bylo mistrovství juniorů. *4* *4* je to prostě borec !!! *3*
  • aannddrreejjkka

    Re: ?

    Byl sportovec kvůli nějaký infekci přestala le tet newim ten sport
  • kikines

    ?

    On je i sportovec ? Co dělá za sport ?
  • meredith12

    Re: Padesátiny

    ja tiez sak to by bol zivot v raji
  • meredith12

    Re: happy birthday

    ten sex akurat tak somnou
  • veverkaveve

    ...

    vsechno nej nej nej k narozeninam !!!:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší