Přejít na výpis diskuzí

Iveta Bartošová

OSOBNOST 31.12.2006 
1064 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jenom sen

    nevíte kde by se dal sehnat ivetin film "jenom sen"?
  • Re: Bartošová

    Jo, princezna z protialkoholické léčebny, to je dost dobrý. *15* *15* *15*
  • Ahojky Ivet!

    *4* Moc Ti držím pěsti a přeji, abyses nedala ničím dohnat tzv. do kouta!Žij tak, aby jsi měla čisté svědomí jen sama před sebou.Ostatní se o Tobě nikdy nedozví pravdivé informace a odsuzují Tě za výmysly v bulváru.Drž se!!!Martina *3*
  • Dobry den!

    Zdravim!Zlata,Iveta!Ne fandim Vam,ale z bulvaru znam o Vas vsechno.Tak,prosim Vas,otpovedet,co to je zac-Roman Troska??Otcovrah a magor.To je idiot,ktery ne dela nic v givote,to je lhar prvni tridy.Musite znicit debila!!! *3* *3* *3*
  • zamysli se nad sebou

    a začni žít jako normální slušný člověk, máš dítě,které Tě potřebuje.
    Hlavně nelži,např. pro nemoc zrušen koncert a léčiš se v hotelu Štiřín samozřejmě s mužským přeji štastný návrat Honza
  • Re: HNUS

    Jak můžete urážet pana Štaidla, když o situaci víte jen z bulváru ? Bartošová střídala chlapa za chlapem, flašku za flaškou a to dítě v tom mělo žít ? Sám pan Štaidl, pokud to nevíte, prošel onkologickým onemocněním a Ivetiny alkoholické excesy kryl on i Golda až příliš dlouho. Jinak by byl Artur už dávno soudem odebrán.
  • Bartošová Iveta

    Iveto,
    pro mne jste pořád "Princeznou naší populární hudby". Moc Vám fandím, již od Vašich prvních hudebních krůčků s Petre Sepéšim. Hodnotím Vás tou nejvyšší známkou.
    Marcela Pohorská
  • Bartošová Iveta

    Dobrý den Iveto,
    strašně moc Vám fandím již od začátku Vaší kariéry.Ráda bych,kdybyste mi mohla poradit,zda kde bych mohla sehnat Vaše CD:
    -"Hej pane dikžokej"
    -"Medové dny"
    -"Václavák"
    -"Knoflíky lásky"...
    Byla bych také strašně moc vděčná, zda by nebylo možno si je u Vašeho fan-clubu objednat na dobírku.
  • ivetka

    ahoj ivet,moc ti to slusi a hl.se drz.ukaz vsem i sobe,ze dokazes jit dal.novy image,te odrazi od dna.mooc ti drzim palce.neustela jsi nase princezna. *3*
  • KONCERTYY

    Ivetko!!! Už se na Tebe těšíme do České Lípy 16.5. a do Prahy 11.6.
    Máme Tě moc rády! Pája s přítelkyní *4*
  • jeste porad pro nasi IVETKU Bartosovou

    ....dodatecne Ti preji vsechno nejlepsi k narozeninam. Hodne zdravicka, stesticka a lasky...s kvetem ve vaze preji hodne lasky, sex , a penize...chlapa, muze, tatu ...pro Arturka brachu a veci at se srovnaji mimo medii..tata+mama+syn.Pa..hodne stesti.
  • pro Ivetku Bartosovou

    AHOJ IVETKO,
    je mi lito co se stalo s Tvojim tatinkem. TO JE "ZIVOT"!!!...NEKDY hnusny a dlouho!!! Chtela by jsem si s Tebou uprimne a kamaradsky promluvit.Chtela bych vedet ci tohle psani na konkretni osobu ma smysl??? Inga

    *3* *3*
  • Hodně síly

    Ivetko, je mi to líto s Tvým tatínkem, hodně síly, ty to zvládneš.
  • Ivetko,drž se!!!

    Ivetko, všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a pohody.
    Mámě Tě rádi a těšíme se na Tvé písničky, které umí pohladit po dušičce.
    S tatínkem je nám to líto, ale jsi silná a teď potřebuješ klid i s Artíkem.
    Drž se a vše bude už jen lepší!!!
    Ty to zvládneš!!!
  • Od mámy také Ivetky

    Ahoj Ivetko,
    přeji to, abys vše vydržela, zvládla. Bude to těžké, ale musíš to zvládnout.
    Kvůli Arturovi i sobě. Mám také dceru Ivetku, která před 3 rokama prodělal
    operaci nádoru míchy. Do toho nevěra mého manžela po 30 letech a léčila jsem se
    stejně jako ty. A všechno jsem zvládla. Jak krásný je to pocit, když člověk nemá výčitky..... vždyť to znáš. Ty výčitky jsou strašné,...... bojuj, tvoje písničky jsou krásné ( koupila jsem si nové CD) a pouštím si ho a přitom brečím...... Držím palce všechny, které mám a přeji hodného partnera. ( na blby
    se vykašli).Tvoje Hanka z Plzně
  • Od mámy také Ivetky

    Ahoj Ivetko,
    přeji to, abys vše vydržela, zvládla. Bude to těžké, ale musíš to zvládnout.
    Kvůli Arturovi i sobě. Mám také dceru Ivetku, která před 3 rokama prodělal
    operaci nádoru míchy. Do toho nevěra mého manžela po 30 letech a léčila jsem se
    stejně jako ty. A všechno jsem zvládla. Jak krásný je to pocit, když člověk nemá výčitky..... vždyť to znáš. Ty výčitky jsou strašné,...... bojuj, tvoje písničky jsou krásné ( koupila jsem si nové CD) a pouštím si ho a přitom brečím...... Držím palce všechny, které mám a přeji hodného partnera. ( na blby
    se vykašli).Tvoje Hanka z Plzně
  • Iveto jste a budete silná

    Milá Iveto. Jste silná osobnost a vím, jaké síly jste musela investovat do "odpíchnutí ode dna!. Zvládla jste to skvěle a já nikdy ani na minutu nevěřila, že to zvládnete. Vypadáte krásně a zpíváte krásně. Mluvím od srdce, protože vás mám opravdu ráda a bulvár ať mi políbí zadnici!!! Věřím vám a vaší vnitřní síle, která z vás vyzařuje. Kdybyste hledala kamarádku, která není z oblasti sh.bys., budu ráda, když se mi ozvete. Jsem obyčejná máma od dvojčat, ale věřte mi, vím jak život dovede zamávat s člověkem. S přáním krásných zítřků se s Vámi loučí Jitka.
  • držím palce

    Ivetko, jsem z těch, kteří ti taky moc drží palce. Ale vzpamatuj se, pokud ti soud Artura vzal, tak to s tebou muselo být hodně zlý.
  • Pro Ivetku

    AHOJ MOJE MILOVANÁ IVETKO,JAK SE MÁŠ? IVETKO JSI MOJE MILOVANÁ ZPĚVAČKA A JÁ TĚ MÁM OPRAVDU ZE VŠECH ZPĚVAČEK NEJRADČI, SRTAŠNĚ MOC PRO MĚ ZNAMENÁŠ IVETKO,MÁM TĚ TAK STRAŠNĚ MOC RÁDA. POLOŽILA BYCH ZA TEBE SVŮJ ŽIVOT CELÝM SRRCEM TĚ MILUJU A MOC MI NA TOBĚ ZÁLEŽÍ.A MOC BYCH SE S TEBOU CHTĚLA SEZNÁMIT VE VŠEM TI MOC DRŽÍM PALEČKY, JAK V TVÉM OSOBNÍM ŽIVOTĚ,TAK I VE TVÉM ZPÍVÁNÍ IVETKO,PROSÍM ZPÍVEJ DÁL JSEM TVOJE VELKÁ FANYNKA A Z TĚCH BLBÍCH NOVINÁŘU SI VŮVUBEC NIC NEDĚKEJ.CHCOU TI JEN ZKAZIT ŽIVOT. ALE JÁ VĚŘÍM JENOM TOBĚ. IVETKO, TAKY TĚ MÁ RÁDA MOJE KAMARÁDKA JMENUJE SE KATUŠKA OBĚ TI VE VŠEM DRÍME PALEČKY.IVETKO, MOC RÁDA A ČASTO POSLOUCHÁM TVOJÍ HUDBU. IVETKO, JÁ UŽ NEMÁM VŮBEC RODIČE OBA MI UMŘELI.A TAK UŽ NÁM NA SVĚTĚ JENOM TEBE. JSI PRO MĚ TEN NEJVZÁCNĚNŠÍ ŠKOVÍČEK KTERÉMU OPRAVDU MOC VĚŘÍM. IVETKO, JSI PRO MĚ VŠÍM CO NA SVĚTĚ MÁM. JSI MOJE KRÁSNÁ PRINCEZNIČKA JSI MOC VELKÉ ZLATÍČKO. NO PROSTĚ JSI MŮJ CELÝ ŽIVOT. IVETKO, HLAVNĚ ZPÍVEJ LÁJ. IVETKO,NEDÁM NA TEBE DOPUTII. MÁM RĚ STRAŠNĚ MOC RÁDA MOC TI FANIM JSI MOJE JEDINNÁ,A NEJVZÁCNĚJŠI OSOBA KTERÉ PATŘÍ MŮJ ŽIVOT.IVTKO, NECHYSTÁŠ NĚCO PRO SVÉ FANOUŠKY A FANYNKY? IVETKO CTĚLA BYCH O TOBĚ NĚCO VĚDĚT A TAKY SE TĚ CHCI ZEPTAT PLATÍ JĚŠTĚ TA ADRESA DO UHŘINĚVSI MÁM JÍ A MOC RÁDA BYCH TI NAPSALA.IVETKO,NECHYSTÁŠ NĚJAKÉ SVOJE CÉDÉČKO,JESTLI ANO, TAK MI TO ŘEKNI. IVETKO POSLÍLÁM TI TU NEJVĚTČÍ A NEJSLADČÍ PUSINKU ZDRAVÍM ARTÍKA,S POZDRAVEM KATKA A ALČA...P.S.BRZO NAPÍŠ NA MEILY-hrdlicova.katerina@seznam.cz - VidrovaAlena@seznam.cz,tak jak budeš mít čas tak napíš ....
  • držím palce

    IVETKO, DRŽÍM TI PALCE A CHCI TI JEN NAPSAT, ŽE TO, CO SE STALO TOBĚ, SE MŮŽE STÁT NAPROSTO KAŽDÉMU. NEBOJ, O ARTURA JSI PŘIŠLA SOUDNĚ, ALE NE LIDSKY A URČITĚ NE V JEHO SRDCI. JSI JEHO MATKA A URČITĚ MILUJÍCÍ MATKA A ON TO DOBŘE VÍ. O NĚJ URČITĚ NEPŘIJDEŠ. A O PŘÍZEŇ NORMÁLNÍCH LIDÍ, KTEŘÍ SE NEREALIZUJÍ V CIZÍM NEŠTĚSTÍ, TAKÉ NE. URČITĚ VŠE DOBŘE DOPADNE, JEN SE NENECH ODRADIT HLOUPÝMI A ZLÝMI LIDMI.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit