Přejít na výpis diskuzí

Iveta Lutovská-Vítová

OSOBNOST 11.2.2009 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Iveta

    nejhorší byla ta co se umístila jako třetí...taková tlama neskutečná *15* podle mě se neměla vůbec umístit...no a Iveta to měla v kapse od začátku...je fakt nádherná a moc inteligentní narozdíl od všech ostatních,takže když mluví tak tak to má hlavu a patu...kóóča *14*
  • Obyčejná chudinka to je...

    ...na Miss navíc už trochu stará,a jak vás dokázala zfanatizovat!!! Takovejch fanoušků co má pp pár dnech ona,tady bohužel nemají opravdové osobnosti,které by si to zasloužili mnohem víc!!!
    !!
    *10*
    • Re: Obyčejná chudinka to je...

      Máš pravdu.Je hodně dobrých herců a zpěváků,jsou známí ve světě třeba už delší dobu...a maj tady mnohem míň fanoušků.
      Miss je hodně komerční záležitost.
    • Re: Obyčejná chudinka to je...

      Hele,s tim,že je na MISS trochu starší s tebou souhlasim..!!! *1* ALe zase píšeš,že nás dokázala zfanatizovat a že má tolik fandů,kolik mají opravdový celebrity,který něco dokázali...ale ona taky něco dokázala!!!!!..... *4*...ona má vysokou školu...k tomu stíhala modeling,který dělá už 11 let!!!!....a vyhrála protože má prostě už nějaký zkušenosti a de to na ní vidět....!!!!! *14*
      • Re: Re: Obyčejná chudinka to je...

        Většina vysokoškoláků k tomu,že studujou,tak ještě makaj,na tom není nic výjimečnýho.
        Jinak k jejímu věku-já si zas nemyslím,že by byla stará,ale problém je,že vypadá o hodně starší.Taková dobře udržovaná pětatřicítka.
  • miss wuniverse

    Je nejkrásnější na světě. Na Miss Universe 100% vyhraje ! A je moc milá, ted je na novinkách na chatu !
  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Já jsem málem spadla ze židle!Tahle ***** že vyhrála Miss ČR?To už je hezčí Tereza B.! *9* *8* *10* *13*
    • Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      tak to je hustý!!!!!tak to já málem taky *1*
    • Re: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Ještě jsem zapomněla,vypadá šíleně uměle!

      P.S. Nic nezávidim,jen říkám svůj názor! *3*
  • nej misska

    Je to nejhezčí Miss od doby Ivy Kubelkové !
  • Tereza

    Nejkrásnější podle mě je Tereza Budková.! *3*
  • Iveta

    Iveta má skvělou postavu, dobré vystupování, ale na můj vkus je už moc profesionální, navíc v obličeji ne tak pěkná.
  • kerm

    Sympatická Misska

    Dneska 14.3.09 jsem byla v Metropoli Zličín, kde byla Iveta Lutovská hlavní hvězdou módní přehlídky. Ve své volné chvíli se mi i podepsala a byla moc milá. Hodně štěstí, Iveto! *1*
  • kráska

    Má tělo jako bohyně !
  • IVETA MÁ ŠARM!

    Ivetě lutovské budu moc fandit na miss universe, bude čr reprezentovat jistě skvěle. Krásné ženy jsou všude, ale ta noblesa, šarm a to kouzlo co z ní vyzařuje to jistě na soutěži zůročí. Přirovnala bych jí k Taťáně Kuchařové, ta vyhrála rovněž díky obrovské dávce šarmu. Dnešní diktát módy nezní být krásná, ale mít "to něco navíc", a to ona bez ohledu na vaše kritiky má, jen ať její kvality posoudí porota miss universe! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit