Přejít na výpis diskuzí

Iveta Toušlová

OSOBNOST 27.2.2008 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přeji Ivetě všechno nejlepší k narozeninám,je nádherná,moc ji to sluší vždy když ji vidím,bohužel zatím jen na televizní obrazovce,přeji si abych ji mohl poznat a obdivovat osobně.
    • Souhlasím úplně s Vámi,ale asi nás bude hodně....
  • je velmi sexy!!!Moc krásna žena!!
  • Všetko naj... k narodeninám, mám rada, keď Vás v nedeľu dopoludnia vidím na obrazovke ČT1. Je to vždy príjemné, poučné a vo Vašom podaní vysoko profesionálne a dôveryhodné. Dúfam, že to tak bude ešte dlho.
  • Iveta je překrasna žena malo ktera na ni ma.A mimochodem komu čest tomu čest
  • inteligentní ,nádherná žena.
  • IVETO TAKTO dej sem foto tvé panve a boků to to *14* *16* *16* *12* *12* *6* *16* *6* *16* *16* *12* *12* *16* *11* *11*
  • Je to opravdu nádherná žena, včera 16.9. jsem koukal na Toulavou kameru a opět jí to velmi slušelo, hlavně se musím přiznat, že jsem sledoval její úchvatný dekolt. Iveto opravdu mě velmi vzrušujete . . . *3*
  • Moc sympatická zena
  • Nejkrásnější moderátorka s nejpěknější postavou ( zadkem )
    • Jo to ona umí prezentovat.
  • Ačkoliv se říká, že změna je život, v případě odchodu Ivety Toušlové z Událostí bych to já osobně tak nevnímal. Pevně doufám, že nastavený trend nového vedení ČT nebude dále pokračovat a z obrazovky nezmizí i ostatní pořady, na kterých se tato šarmantní a vždy usměvavá dáma podílí. Toulavá kamera patří už po léta k pevnému rituálu mého nedělního dopoledne. Tenhle laskavý a poučný pořad zaujímá přední místo pomyslného žebříčku oblíbených pořadů. Iveto díky za Vaši práci na těchto výborných pořadech a za Váš milý úsměv. A do budoucna jen to dobré. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit