Přejít na výpis diskuzí

Jáchym Kraus

OSOBNOST 30.9.2012 
512 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nápodobně taky chci být jeho ká moška
  • Ahoj jsi moc hezký kluk chtěla bych s tebou být kámoška sice vím že si to nepřečteš ale kdyby vim že je to nemožný protoze mi bude teprve 13 papa
    • Já jeho číslo mám nezavidte
      • nemáš ho. Kdyby jsi ho měl/a tak to sem nepíšeš jen chceš aby si tě všimli. jsi ubohý/á.
      • Jezo Dáš mi prosim jeho číslo :) :)
        • Sorry Jáchym nechce abych číslo někomu dával
  • Jo a mas Skype jestli jo spojili bychom se? Na Skypu se jmenuju mazoretky2 pusa pa ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • Ahoj jses mooooc hezkej kluk nato ze ti je 16 mas vysku tak na pataka ja merim 176 a je mi 11a jdu do 6.Moc hezky hrajes v gymplu ses moc hezkej kluk chtela bych abychom byly aspon kamosi .♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡★★☆☆☆★★★☆☆☆☆☆ moc se mi libis jses nejzezci syn pak jd asi Adam miluju te das mi t. cislo? Pls
    • je ti jedenact let to jsi trochu divna ne musíš se hned vtirat a 176 neměřeší jako ja kdybych mela meret 186 cm ja už jdu do devítky a bydlym v Táboře a hlavne jsi trapna kvuli tomu jak si rikas mincicak opicak hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahhahahahahahahaahahahahahahahhahahahahahahahaha
  • milujiho a chtela bych snim stravit cely svuj život sice je mu už skoro 17 let a me bude skoro 16 let mislím si že bi sme se k sobe hodily a jestli chceš tak mi ho take mužes dat a mužeme se nekde sejít PS pusilam ti pusu milujite ahoj
  • PS:to s tím tel .číslem jsem nechtěla napsat.......
  • Jáchyme jestli máš Skype nápis mi na email: anickateplicka@seznam.cz prosím prosím prosím
  • Jsem z toho zmatená kdo je pravý Jáchym a jaké je jeho tel. číslo????????????????
  • Myslíte si že vám dá telefoní číslo???????????
  • I love you
    Jsi sexyyy *14* *14*
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
    Jsi nádherný :*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit