Přejít na výpis diskuzí

Jackson Rathbone

OSOBNOST 24.6.2008 
249 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yu-mi

    .......

    mno...ja taky četla že je barovoslepej....ale to přece ví jenom on jestli je nebo neni ale je vážně sladkej na tom baseballu *14* *14* *4* úplně dokonalej
  • Krásný Jackson! *15* hezoun taky se mi nejvíc líbyl ve TWILIHT!!! *15* *15* *15* *14* *14* *14*
  • pics

    ahojte,
    nemáte niekto náhodou tuto fotku, ale vo väčšom rozlíšení?? dakujem. túto:
    http://jackson-rathbone.com /gallery/displayimage.php?album=138 &pos=13
    • nik011

      Re: pics

      obrazek neexistuje
  • ahojky

    ahojky zabudla si tam napísať ešte aj Eclipse, čo bude mať premieru 30. júna 2010.....a naozaj je super herec...........velmi som si ho oblubila
  • joliett

    The Cleaner

    Ahoj, neznáte někdo tenhle seriál kde hraje Jackson? Zajímalo by mě, jestli tam hraje nějak průběžně, nebo jestli se tam oběví jen tak v některé epizodě? A když, tak ve které? Ať si zbytečně nemusím stahovat celej seriál. *4*
  • on je dost dobrej je hezkej v twilight saga jako jasper *1* *1* *1* *1* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3* *3*
  • vrtulka

    Jackson

    Také se přidávám, všechno nej, nej, nej, jsi skvělej *14*
    • Re: Jackson

      happy birthday-škoda že se o tom nikdy nedoví co???
      • twilight.girl

        Re: Re: Jackson

        Přesně kdyby viděl tolik těch přáníček, jinak se přidávám, vše nejlepší *1*
  • lucinka9494

    Happy birthday

    Happy birtday Jay!!!!Jay má narozky stejně jako můj starší brácha. *15* *15* *1* *14* *14* *14* *14*
  • Je fakt dobrej *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *2* *1* *1* *2* *2* *2*
  • Jackson

    mam te mociiiiiiinky rada Jacksne hlavne ti moc slusi role ve stmivani Jasper Hale moooooooc se mi tam libis ale jak mas fotky a to haaaaaro nama chybu *5* *1* ale vic se mi libi ta 2 fotka ta ti nej sedi i kdyz vousy ti moc neslusi ale stejne si k sezrani *14* *14* *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší