Přejít na výpis diskuzí

Jacqueline Wilsonová

OSOBNOST 22.3.2007 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • upe super

    Já tak miluji její knížky mocinky moc *1* četla jsem skoro všechny a některé dokonce vícekrát : Dvojčata v průšvihu, Slavná hvězda, Vadí Nevadí, Všude dobře doma nejlíp, Narozeniny, Dítě do kufru, Půlnoc, Lola Rose, www.trápení, Průšvihářky, Holka z Popelnice, Diamantové holky, Přežít, Lekce Lásky, Cukrová vata, První : (Láska, Starosti, Nástrahy, Slzy), Anděl Vicky, Pohřben Zaživa, V hlavní roli Tracy Beakerová. Mocinky miluju všechny její knííížky je to ta nej spisovatelkááá *15*
    • o me

      na me stejnak nemas ja od ni cetla uplne vsechny co se vydali i v anglictine....and youŕe very sily,but i´m best >:P ja totiz chodim na anglickou skolu tak tady nedelej *16* *5* *13* *9* *8* *3*
  • Tahle spisovatelka je ze všech ta nejlepší!!!! *14* *14*
    • *14* *14* *14* *14* *14* *14* nejlepší spisovatelka
  • taje nej

    Tohle jsou super knížky u kterých se člověk zasměje ale někdy má i na krajíčku četla sem toho od ní spoustu a nejvíce se mi líbylo Jacky snílek a Půlnoc. Její knihy jsou skvěle citově zabarveny je prostě super *15* *3*
  • čtivé,zábavné,realistické

    četla sem toho docela hodně,a musm říct,že její knihy sou úúúúúúúúúúúúúúúžasn ý.chci říct,že patří k mím nejoblíbenějším spisovatelkám.nejlepší je podle mého názoru lekce lásky,holka z popelnice a lola rose *4*
  • Já jsem četla knížky: Průšvihářky, To nejhorší na mé sestře, Vadí,nevadí, Všude dobře doma nejlíp, V hlavní roli Tracy Beakrová, Projekt Loty, Narozeniny, Lízinka, Dvojčata v průšvihu a Moje sestra Jodie. Všechny byly moc krásné, ale první místo dávám knížce Moje sestra Jodid, druhé místo dávám knížce Lízinka a třetí dávám asi knížce Dvojčata v průšvihu, ale mám ráda i knížku Projekt Loty. Mám ráda, když jsou knížky hodně tlusté, aby mi vydržely na více než dva dny.
    • Oprava: Moje sestra Jodie x Moje sestra Jodid.
  • skvělá

    u mě by bylo jednoduší vyjmenovat knížky který jsem nečetla-je skvělá!!!nedávno jsem přčetla Lekci lásky-úplně dokonalá knížka,doporučuju *4*
  • super spisovatelka, mám od ni předčtených 10 knížek *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Četla jsem sadu První láska, První starosti, První nástrahy a První slzy, no a nedávno jsem dočetla Všude dobře, doma nejlíp, kde je suprová hlavní hrdinka Tracy Beakerová. Jacqueline je úžasná spisovatelka
  • Čtetla jsem od ní asi už 17 knih! Cool knížky *12* *15* *3* *4*
  • Bomba!!!

    Tak tahle spisovatelka je prostě úžasná!!!Přečetla jsem od ní plno knih a některé jsem přečetla dokonce i 3x!!!
    Mám ji moc ráda *5* *15* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit