Přejít na výpis diskuzí

Jake Gyllenhaal

OSOBNOST 31.12.2006 
274 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jake je perfektní herec.Marinák,Donnie Darko,Princ z Persie jsou jeho fakt nejlepsí filmy.Urcite mám taky radeji Jakea,který aspon umí hrát,nez nejaký herecký polena Wahlberg,Steven Seagal,Van Damme nebo Dudikoff
  • Jake Gyllenhaal je fakt dobrej herec a ne jako herecký polena Steven Seagal,Dudikoff nebo Van Damme.Mariňák byl výbornej film.Tu sraxku Zkrocenú Horu taky nemám rád
  • Jo Jake ujde, ale mně se přece líbí víc Toby Kebbell(Garsív Princ of Persia) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Má už nějakou babu? Jestli ne, mám o něj zájem, moc se mi líbí. *14*
  • Herci Jakeu Gyllenhaalovi preju jen to nejlepsi, Donnie Darko, Marinak a Princz z persie : Pisky nevimceho jsou jeho nejlepsimi filmy. Urcite radeji budu uznavat a mit radeji jakea /ktery alespon umi hrat/ nez nejaky herecky polena /Wahlberg, Steven Seagal a Van damme/
  • Mariňák byl popixi *1* *1* *1*. Gyllenhaal ho zahral vyborne *1* Tu sraxku Zkrocenu Horu nemam rad.
  • Happy Birthday *4*
  • Milý Jakeu, přeji ti k tvým narozeninám moc štěstí, hodně dobrých rolí a také nějakou pořádnou lásku.
  • Mě se děsně líbí v Prince of Persia, a v Den poté. ale je hezkej všuuuuuuuuuuuuuuude
  • carol7.1

    ?

    Máte nějakou osvěčenou adresu pro autogram?
  • Re: Re: Re: Re: Re: Zodiac

    to je fakt
  • Re: Re: Re: Re: Re: Zodiac

    Ze jakovi kamaradi taylor nemeli radi a taky ze mu hodne veci vadilo a ze je taylor jeste mala holka...:)
  • Re: Hodná holka s Jakem Gyllanhaalem

    S Jakem jsem vždy hodná holka věřte mi.. *1*
  • Hodná holka s Jakem Gyllanhaalem

    Scháním s Jakem Gyllanhaalem film Hodná holka. Věděl by někdo, moc prosím, kde by byl ke stažení? Díky noc.
  • Re: Re: Re: Re: Zodiac

    Co tam kolem toho píšou? *7*
    Zodiaca jsme bohužel neviděla celého, neb se mi chtělo pekelně spát a Zkrocenou horu jsem neviděla ani minutu ze stejných důvodů, takže jsem mohla žít leda ze vzpomínek.. *4* *9*
  • emo-anne

    Re: Re: Re: Zodiac

    přesně..hlavně zkrocená hora ! :-*... A zodiaca jsem ještě neviděla celého ...tk to snad vyjde..:) jo a v novém intouch je článek o něm a Talor..o rozchodu ..doporučuju přečííst ;)
  • Re: Re: Zodiac

    Já už jsem ho viděla několiktát, mám ho na DVD, ale určitě se budu koukat. Ale hlavně v sobotu na Zkrocenou horu.
  • Re: Zodiac

    Super, jen doufám, že ho nedávají moc pozdě. Jednou jsem ho sice viděla, ale ráda bych se na něj podívala zas. *3*
  • emo-anne

    Zodiac

    V neděli večer na Nově film s Jakem Zodiac !! =o*
  • Re: Re: Re: rozchod

    Mno, že mu ten novinářský rozruch nevadil u Reese a dalších.. *1* Ale nějakou výmluvu říct přeci musel, že. *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit