Přejít na výpis diskuzí

Jakub Prachař

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď jsem dokoukala film Křídla vánoc,nádhera i mi ukápla slzička,krásný herecký výkon:Já když Vás vidím jak někde hrajete vidím Vašeho dědu.Jste mu moc podobný,vypadáte jako on,ale jste báječný herec.Nejsem už mladá,ale Vás mám oc ráda. Ještě k filmu ,už dlouho nic takového na obrazovce nebylo.Richard Krajčo tomu dal punc.Moc Vám oběma za ten výkon děkuji.
    Hlavně zůstaňte oba takový jaký jste teď.Tak se pozná kdo je dobrý a ty rádo by VIP ..no,nechci bý zlá. Díky *14* *1*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))
  • Na Jakubovi se mi nelíbí jeho konstatování že by kvůli našemu poprvé lidmi a ne politickými stranami zvolenému prezidentovi emigroval jak se vyjádřil v pořadu "Máme rádi Česko". Myslím že se dotknul svým arogantním vyjádřením všech co Zemana volili a kteří ho mají rádi zejména proto že drží slovo a nepodléhá žádné straně.
  • je vtipný a hlavně v československu a je dobře že chodí s.......
  • kirushka97
    Všechno nejlepši!! :-) :-)
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*
  • Ale jinak je fajn ale nechápu jak s tou Hanychovou může vydržet!! *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *7* *8* *2*
    • Text Vašeho příspěvku...no,ja si myslim,ze Agata sa k nemu hodi najviac zo vsetkych,co doteraz mal.../aspon mne nevadi/
  • Agáta si ho vzala?! Já vím, že jo, ale to je taková blbost! A+J=♥?
  • Skutečně si vzal Agátu? Snad ne...
  • tak jsem to poslala dvakrát,pardon:-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit