Přejít na výpis diskuzí

James Marsters

OSOBNOST 31.12.2006 
146 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepšíííí !!! Jako Spike to totálně zabíjíš, seš prostě nejlepší... a 100x hezčí než Angel :))
  • lenkaschs
    happy birthday *14* *14* *14*
  • nikdy bych nevěřila že mu bude za rok 50. když jsem viděla jeho fotku myslela jsem ze je mu kolem 30 =D na svuj vek vypada fakt skvele

    P.S. David ma taky neco do sebe ale na Jamese nema xD =D
  • Torchwood

    Zdá se mi to a nebo se v jeho filmografii zapomnělo na roli kapitána Johna v seriálu Torchwood?
    Líbá se tam s mužem a nosí uniformu, která mu, jako všechny uniformy, nesmírně sluší.
    A než mně nějaká fanynka sežere zaživa, tak tady je důkaz: http://mutantreviewers.com/blog1/wp -content/uploads/2009/07/jack_john_ kiss-300x225.jpg
    • lenkaschs

      Re: Torchwood

      zapomnělo ta role je úžadná jak ten seriál taky mě to mrzí
  • OMG

    Když jsem ho viděla na fotce řikala jsem si že mu bude maximálně 30 let !!!!!
  • mucq954

    Spike

    Spike je naprosto SEXI, škoda, že Angel má jen 5 řad, Spike jsem si tam zamilovala a Buffy mě moc neba, ikdyž tam je :D
  • kiss.miss

    Prosím.

    Někteří si asi nevšimly že tady je diskuze James Wesley Marsters!!!!!!tak se laskave snažte psat o nem a ne o tom jak milujete Angela a jak je hezčí a podobný blbosti.Děkuji za pochopení
  • spike

    osobně sem měla rád angela, ale pka my přišel víc sympatickej Spike a vždycky jsem se těšila kdy se buffy objeví... škoda jen že neměli doopravdickej vztah, ale možná ej to lepší... *3*
  • daja31

    !!!!

    Jo a mimochodem,taky hraje ve Smallvillu dr.Fina....jo a ty krávo....zpíval se píše se ZZZZZ!!!!!!!!!
    • tynuse.strkova

      Re: !!!!

      to sice hraje ale brejniaka
      *10*
  • Irenka

    I love you !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ...škoda že to nepřečte...nebo jo???prosím odpověztě...já ho uplně mocinky moc žeru je uplně krááásnej...I love you... *7* *9* já ho chci
    • Re: Irenka

      Jj je krásnej mě se taky líbí prostě Ilowe you !!! *14* *14* *14*
    • Re: Irenka

      Hele ty krávo jak ho můžeš milovat je starej a hnusnej jo a je to GAY!!!
      JO a jak říká Lucka

      DAvid je fakt mnohem hezčíííííí!!!!! *14*
      • kiss.miss

        Re: Re: Irenka

        ty zustanes na vždy mlada co ????C!!!(to určite:-DDDD):-DDDD...on nahodou vypada skvele typla bych mu max. 35let .... chci videt tebe jak budes ve 48 vypadat :-)))))) uz ted se smeju :-DDDDDDD
        • Re: Re: Re: Irenka

          gey?!?!?! kde jste na to přišli?!?!?!?!?!?! on je nejlepší a nejhežčí na světě!!! <3 jen se podívej na předposlední zajímavost o něm!!!!
      • Re: Re: Irenka

        hele ty kravo on neni gay tak si to pamatuj nejdriv se zamysli nad sebou jestli nejsi lezba a pak suď ostatni jo jestli ho nemas rada tak ne tuhle stranku neles a nepis o nem tak píčo
      • www.tony

        Re: Re: Irenka

        oa co ty ty kravo asi jses nejkrasnejsi na svete vid?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit