Přejít na výpis diskuzí

Jan Antonín Duchoslav

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Antonín

    Dobrý den Antoníne, před chvílí jsem našla na webu slovenské televize v archivu relaci Pošta pro tebe a tam Vás pozval Váš kamarád. Moc se mi to líbilo, byl to hezký příběh. škoda,že se o tom neví tady v Čechách ale držím Vám palce,byl jste tam moc hezký,příjemný a bylo vidět,že Vás to pozvání a setkání s dávným přítelem potěšilo. Možná by jste měl toho přítele pozvat teď Vy a do české Pošty... co myslíte? Vaše obdivovatelka Miluška *3*
  • Atraktivní chlap

    Antonín Duchoslav, je jednoznačně chlap s charizmatem! Ouplně k sežrání *14* .
    A po shlédnutí Třinácté Komnaty se mu musí nechat, že je i chytrej. Byla to moc pěkná zpověď. Prostě fajn mužskej.
    Toho tak potkat někde v lukách *3* . Určitě bych se neudržela stejně jako Violleta *14* .
    Pro juva: Byl to p.Duchoslav, byla točena v Praze a dokonce pro firmu HornBach.
    • Re: Atraktivní chlap

      Dá se někde ta třináctá komnata sehnat(na netu,nebo nemáš jí náhodou nahranou?)
      • Re: Re: Atraktivní chlap

        Na webu CT.
    • Re: Atraktivní chlap

      Dik.
      • Divadlo

        Není vůbec zač *14* . Sejdeme se v divadle na Kleci Bláznů *3* . Mimochodem, já vlastně netuším, jakou roli hrajete?
  • pamatuješ si me ?:)

    Ahoj Antoníne, tak jsem si říkala jestli si pamatuješ i na mě :) pracovali jsme spolu kdysi v jedny reklamce ve Vlkove ulici.... já tehdy byla naivní bloncka:) pamatujes ? a kam si pak zmizel ?
    p.s. v Kleci bláznů super výkon, zelená ti sluší :) *3*
  • moc

    ako pise violleta nieco na nom je. vola sa to charizma a tono ju ma na rozdavanie. velmi mi v tych novych ceskych filmoch chyba. fajn herec. jeden z mala z tych ktorym staci stek v nejakom filme a clovek si ho zapamata. dufam ze jeho cas este pride. bolkovi to tiez urcitu dobu trvalo, aj ked je pravda ze on ten svoj osud aspon trochu nakopol. ideeees antonine. *5*
  • No nevim to jiste,ale asi Ho miluju:-)no asi bych si měla pořídit brejle,ale nemúžu si pomoct něco na nem je.Prostě mě vzrušuje.Asi si ho někde najdu a pořádne ho ...............no nic to si domyslete:-)papa
    • Re:

      To jsem zvedav...
  • Vojna

    Rád by som vedel kde bol Tondo na vojne , lebo si myslím , že sme spolu vojenčili, ale nie som si istý. Ak to niekto vie , prosím napíšte mi. Ďakujem
    • Re: Vojna

      To bys poznal,žes jsi byl s ním na vojně.Byl to jeden z největších šikanistů té doby a nakonec za to byl zavřenej na pár let do basy *9* Přesto ho máme jako herce rádi *1*
      • Je to pravda, byl jsem v Humenném jako mladý a než jsme odjížděli na západní okruh tak ho degradovali a šel do Sabinova za šikanu.Martin
  • Tonda je moc super clovek.. snezenky a machri to je proste originalka..ale raftaci alias turek nebyl taky spatnej ale takovej trosku slizkej(ale byla to jeho role)..jinak s uz moc tesim na snezenky a machri po 25letech..bude mco super... Jinaj tondu mam moc rada..je to vazne clovek s dobrym srdcem... *14*
  • Snezenky a machri

    Mna pan Duchoslav zaujal hlavne v Snezenkach a machroch a ked sa objavil po dlhsej dobe vo filme Raftaci potesilo ma to.Nedavno som videla aj jeho 13.komnatu.Ale v Snezenkach a machroch bol uplne super a vlastne cely ten film je skvely.To je asi vsetko.Dovi *4*
    • Re: Snezenky a machri

      Diky. A.
  • kikka20

    Leitště

    Ještě v letišti hrál..hned první díl
  • Sněženky

    Sněženky a machři? No nejlepčí film na světě...! Na to se člověk koukne stokrát, a stejně nikdy neomrzí... A Antonín je prostě nejlepčí herec. Nejvíc žeru tu scénu jak říkáš ,,Vo velký přestávce před záchodem, Michalíková"
    A ještě ,,Bacha Karda" *15*
    A vůbec, hrozně ti to tam sluší, prostě WOW!!!
    • Re: Sněženky

      Jo přesně...o velké přestávce před záchodem je nejlepší :D se musim pokaždy děsně smat... *1* A vubec,Antonín je celej skvělej.. *5* *14* ;-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit