Přejít na výpis diskuzí

Jan Čenský

OSOBNOST 1.3.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • estela

    trošku vypelichaný džentlemen..

    ...dnes slaví 49. narozeniny a je stejně starý jako Jiří Babica ! *1* *15*
  • narozeniny

    Milý Honzo
    Všechno nejlepší k Tvým narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • polianah

    mno

    mno hele lidi nic moc aůle neni to nejhorší!!!!! *8*
  • sarka.bobicek

    Vážený pane Čenský,

    milý pane Honzo Čenský, poprvé jsem s Vámi setkala když mi bylo 12 let, na školním představení v divadle Járy Cimrmana kde jste v krátkosti vyprávěl a představoval hru pana Dumase Tři mušketýři. Bylo to velmi vtipné.Poté co jste dokončil větu, nezapomněl jste se zmínit o slepicích sedících v první řadě,kde jsem právě kvokala i já. Opravdu si vše pamatuji a to je to již 16 let nazpátek.
    Podruhé jsme se spolu setkali náhodou v obchodě s botami, značky Sallamander, kde jsem byla na letní brigádě a pomáhala jsem Vám sehnat velikost Vaší nohy jako prodavačka, ale bohužel jste odvětil- to je škoda, že to moje číslo nemáte. Větší už se dělají snad jen lodě. *3* Zmínil jste se že budete vystupovat v divadle U hasičů..jesti mi paměť neplete a že mohu po představení si přijít pro Váš autogram.Bohužel jsem byla pracovně vytížena , tak jsem nemohla přijít. Velmi Vám fandím a přeji vše dobré. S mnoha pozdravy Šárka *3*
  • Jan Čenský je druhořadý český herec,není to žádný Leonardo di Caprio!!!

  • pane čenský všechno nejlepší k vašim narozeninám vám přeje fanynka zdena
  • Dobrý den pane Čenský,

    dnes(19.12.2019) jsem sledoval pořad Život ve hvězdách a velmi mne překvapilo, že máme z mládí vzpomínky na stejná místa. Orlické hory, Pastviny, Klášterec nad Orlicí a okolí. Žil jsem tam, jsou to moc krásná místa. Je mi ctí, že se tam líbilo i takové osobnosti, jako jste Vy. 

                                                                                                                                 Poláček

  • herec,moderátor

  • dabér

  • Peníze nejsou v životě všechno!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit