Přejít na výpis diskuzí

Jan Cina

OSOBNOST 28.11.2008 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ´prosím napište mi jestli je honzík gay nebo ne v prvním kroku ho hrál přesvědčivě


    .P.S.BYLA BY HO ŠKODA JE SLADKEJ *14*
  • mám tě moc ráda si nej na planetu YO a první krok koukam jen kuli tobě *14* *14* *14*
  • Ahoj MK, proč by to nešlo? Jestli seš frajer a něco jsi v životě dokázal jako Honzík,tak mi to napiš. julian141@seznam.cz
  • No, tak to asi nevýjde, že by holce udělal nového Honzíka!!!
  • Jsi hrozně roztomilí *14* Honzí
  • Ahojky na planetu YO se taky dívám kvúli Honzíčkovi.A pořád je na něm hodně k obdivování.Rád, bych,kdyby udělal holce dalšího něžného Honzíka,aby bylo o dalšího něžného,sladkého kluka víc. julian141@seznam.cz
  • co na tomhle debilovi ty holky vidí? je vychrtlej, až je to na poblití, radši by měl vynechat scény, kde si sundavá tričko, protože si dělá ostudu. Jen proto, že je podle některých holek "krásnej" v ksichtě tak se snad po*erou? začněte se chovat, kolik vám je? *6* *7*
  • Na planetu YO se dívám jen kvůli Tobě *14*
    - dávno mi není -náct. Jsi sympaťák a fandím Ti *3*
  • je *14*
  • Moc Ti fandim a přeji mnoho ůspěchů,moc se mi líbíš.Jseš tak sladkej,něžnej.julian141@seznam.cz
  • Všechno nejlepší,hodně úspěchů v osobním i profesionálním životě přeje Vráťa
  • Všechno nejlepší, hodně krásných rolí a hlavně úspěchy. *3*
    Tak dobrý a všestranný herec se jen tak nenajde.
    Jen tak dál!
  • Všechno nejlepší *3*
  • Redgee
    Všechno nejlepší Honzíku !!!! *2* *2*
  • Asi jsem se do něj zamilovala..mým snem je bydlet s ním někde u Vltavy v krásném bytě a se psem..škoda že se nic z toho nesplní :(
  • mně nevadí že je gay,jsem kluk a on semi moc líbí,chtěl bychho taky
  • jak si se s ním sešla prosím řekni tajemství *14*
  • jezisi blesk napise ze je gay a vy jim to hned vsichni zerete!!! ani to sam nikde nepotvrdil tak neblaznete lidi
  • Něco jsem o něm hledala na netu a náhodou jsem na to narazila. Už nwm kde jsem to přesně četla. Ale už vím, že to není pravda. Honza je gay v seriálu První krok, tak se vám všem i Honzovi opravdu omlouvám za to, co jsem sem před tím napsala *3* *3*
  • POZOR ! Gay není ;) Buzeraranta hraje v *Prvním kroku* !:) Takže ho neobvinujte jinak j užasnej :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit